Meble o niebanalnym wzornictwie

Oryginalne, nietuzinkowe, o zaskakujących wzorach i kolorach oraz przyciągającym spojrzenie wzornictwie – tak właśnie prezentują się nowości Kare design, dostępne w salonie 9design. Do tego wszystkiego wyjątkowa różnorodność, doskonała jakość, eklektyczna dominanta i wiele, wiele więcej.

Pomimo mnogości nowych mebli, lamp i dodatków oraz ich dużej różnorodności, stworzyliśmy krótki przegląd w którym próbujemy oddać słowem i obrazem tę wyjątkowość produktów Kare design, która prawdziwie zachwyca przede wszystkim w bezpośrednim kontakcie!

Kontynuacja patchworkowego szaleństwa
Patchwork na salonach zadomowił się na dobre. Niewiele rzeczy działa tak ożywczo i nadaje wnętrzu tak optymistycznego charakteru jak kolorystyczna rozmaitość tej techniki.

meble do salonu

fot. meble do salonu

Seria Bilbao, czyli konwencje za burtę!
Meble z serii Bilbao to kwintesencja optymistycznej o kolorowej filozofii Kare design. Wykonane zostały z forniru sheesham, a więc drewna o wspaniałej fakturze i rysunku słojów, którego naturalna barwa została tutaj wdzięcznie skontrastowana z wyrazistymi i żywymi kolorami. Do tego wszystkiego harmonijnie zaokrąglony kształt oraz lekkość, którą nadają chromowane nogi. Takie odważne połączenia tylko w Kare design.

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

Spotkanie natury z nowoczesnością, czyli seria Valencia
Prostota i geometryczność kształtów, trójwymiarowe dzieła sztuki na frontach, trzy różne rodzaje forniru sheesham oraz ręcznie wycinane elementy przednie, efektywność w prostocie, charyzma i ciepło – to tylko niektóre cechy charakteryzujące urokliwą serię mebli Valencia.

Lustra z bajkowych krain
Ramy bardziej niż ozdobne, o żywych i wyrazistych kolorach sprawiają, ze w tych lustrach nie tylko chce się przeglądać, ale aż chce się na nie patrzeć!

lustra

fot. lustra

Designerskie lampy – nowe odsłony przebojów i nie tylko
Lampy Saloon Flowers powracają! Tym razem w wersji stołowej oraz kinkietu. Seria Variety urzeka różnorodnością kolorów i kształtów pojedynczych kloszy, a Cuisine ujmuje wzornictwem i nienachlaną elegancją. A to dopiero początek.

oświetlenie

fot. oświetlenie

oświetlenie

fot. oświetlenie

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)