Meble systemowe do salonu i sypialni

meble systemowe

fot. meble systemowe

Wraz z początkiem lata sieć sklepów meblowych ABRA wprowadziła do swojej oferty nowy system mebli COMO dedykowany do salonu lub jadalni. Meble dostępne w dwóch kolorach: koniak i wenge, zostały wyprodukowane w fabryce Helvetia Wieruszów. Do 18 lipca meble dostępne są we wszystkich sklepach sieci w letniej obniżce.

Meble systemowe COMO cechuje się ciekawym designem i subtelnymi wykończeniami. Połączenie ciekawej kolorystyki drewna, szkła i aluminium nadaje meblom nowoczesny wygląd i jednocześnie klasyczny charakter funkcjonalny. Ustawne szafy i komody pozwalają na dowolne ułożenie i dopasowanie mebli do pokoju o każdym rozmiarze i kształcie, według indywidualnych potrzeb mieszkańców domu.

salon

fot. salon

Na system składa się 12 elementów m.in.: dwie witryny jednodrzwiowe, szafy, komody 5-szufladowe, półka ścienna i panel z półkami oraz duża i mała komoda pod telewizor.

Meble dostępne w kolorach wenge i koniak, z wykończeniami i uchwytami z aluminium. Obicia chronią krawędzie, a jednocześnie dopełniają całości kompozycji. Wszystkie regały i witryny wyposażone zostały w półki z hartowanego szkła oraz efektowne podświetlenie wnętrza.

Obecnie w sklepach trwa promocja „Wakacyjna Akcja ABRA” – z licznymi obniżkami cenowymi i dodatkowymi prezentami dla kupujących. Do 18 lipca meble dostępne we wszystkich sklepach sieci ABRA z 15 procentowym rabatem.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)