Metaliczny blask na ścianie

Bejca ścienna Metallic Glaze 620 marki Benjamin Moore Paints to oryginalny sposób na artystyczną dekorację uprzednio pomalowanych ścian i sufitów. Metaliczne, opalizujące efekty ożywią i wzbogacą dotychczasową kolorystykę wnętrz.

sypialnia

fot. sypialnia

Zobacz również: Kobieca przestrzeń w domu

Kolorystyka wnętrz odzwierciedla gusta i upodobania domowników. Do malowania ścian wybieramy farby w kolorze, w którym czujemy się komfortowo, i który oddaje nasz temperament. Jednak z biegem czasu nawet ulubione odcienie tracą swój dawny blask i wymagają odświeżenia. Pomysłową alternatywną dla całkowitej zmiany kolorystyki ścian jest zastosowanie nowego produktu Metallic Glaze 620 marki Benjamin Moore Paints, który nada ścianom efektownego, metalicznego wyglądu.

Metallic Glaze 620 to wodorozcieńczalna, akrylowa bejca ścienna, służąca do dekoracji ścian wewnętrznych i sufitów. Produkt przeznaczony jest do stosowania na uprzednio pomalowanych powierzchniach. Bejca Metallic Glaze 620 tworzy półprzezroczyste, metaliczne „przecierki”, spod których delikatnie przebija dotychczasowa kolorystyka ścian. Produkt dostępny jest w kolorach: białym, złotym, srebrnym, brązu i miedzi. Istnieje również możliwość barwienia produktu na kolory z wzornika Benjamin Moore® Color Preview®.

Dekoracje ścienne wykonane przy użyciu Metallic Glaze 620 bardzo dobrze komponują się zarówno z modernistycznym, jak i klasycznym wystrojem wnętrz. Opalizujące, metaliczne zdobienia idealnie współgrają ze szkłem oraz stalą. Delikatnie mieniące się ściany – w kolorze srebra, stanowią bardzo dobre tło dla mebli i dekoracji o prostej, ascetycznej formie. Z kolei złoto i miedź doskonale podkreślą charakter wnętrz z minionych epok.

farba Metalic Glaze 620

fot. farba Metalic Glaze 620

Produkt marki Benjamin Moore Paints może być stosowany do dekorowania różnorodnych, uprzednio pomalowanych, podłoży m.in. tradycyjnych wypraw wapienno-cementowych i cementowych, cienkowarstwowych tynków mineralnych, gładzi gipsowych, czy płyt gipsowo-kartonowych. Ponadto bejca służyć może również do wykończenia malowanych powierzchni drewnianych i metalowych. Metallic Glaze 620 jest ekonomiczny w stosowaniu. Litr produktu pozwala na dekorację od 12 do 14 m² ściany lub sufitu. Odnowione powierzchnie można dodatkowo zabezpieczyć przy użyciu odpowiedniego lakieru Benjamin Moore Paints.

Informacje o produkcie:
• Wydajność: ok. 12-14 m2/l.
• Cena: od 238 zł za 1 l (w tym 22% VAT).
• Opakowania: 0.95 l
• Producent: Benjamin Moore & Co., USA.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)