Metamorfoza salonu na koniec lata

Nadchodzącą jesień czuć już w chłodzie powietrza o poranku. Dni stają się coraz krótsze, więc po pracy pozostaje coraz mniej czasu na relaks na świeżym powietrzu. Letnie aranżacje wnętrz wkrótce trzeba będzie zmienić na takie, które harmonijnie nawiążą do kolejnej pory roku. Zmiany w wystroju nie muszą oznaczać wymiany całego wyposażenia. Wystarczy kilka dodatków…

Propozycja modnych dekoracji, które zmienią zmienią salon w miejsce relaksu w jesienny czas są już dostępne w sieci Home&you.

Do jesiennej pory roku najlepiej nawiązują stonowane oraz spokojne kolory ziemi, takie jak: brązy, czerwienie, beże, écru. Dodatki w takich odcieniach będą wyglądały efektownie zarówno w dużym salonie z jasnym wyposażeniem, jak i w małym pokoju dziennym z brązową kanapą. Aby ożwić wystrój warto dodać odrobinę koloru, np. pastelowy róż lub fiolet, które uspokoją nas po całym dniu.

Zobacz również: Jak pomalować mieszkanie?
obrusy

fot. obrusy

Najszybszym sposobem zmiany aranżacji jest wymiana tekstyliów, np. poszewek na poduszki, obrusu czy zasłon. Są one tłem dla wystroju wnętrza. Na chłodne dni przyda się także ciepły koc w współgrającym kolorze.

poduszki

fot. poduszki

Dodatki wybieramy na sam koniec. Ich wybór powinien być zawsze dobrze przemyślany. Mogą to być np. złote ptaszki, ramka w stonowanych kolorach czy świecznik w oryginalnej formie, które odświeżą wnętrze i uzupełnią całą aranżację.

dekoracje

fot. dekoracje

dekoracje

fot. dekoracje

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)