Międzynarodowe Targi Nieruchomości 2009

W dniach 10-13 marca w Cannes na Riwierze Francuskiej odbędą się coroczne Międzynarodowe Targi Nieruchomości MIPIM. UBM Realitätenentwicklung AG i CA Immo International zaprezentują projekt największego parku biznesowego w Polsce – Poleczki Business Park.

Targi MIPIM to największe i najbardziej prestiżowe forum rynku nieruchomości w całej Europie. 20. edycja imprezy odbędzie się w Pałacu Festiwalowym w centrum Cannes pod hasłem „Budujemy świat”. Targi MIPIM są platformą dla wszystkich zainteresowanych międzynarodowymi finansami, inwestycjami, planowaniem urbanistycznym, jak i rynkami nieruchomości. Stały się znaczącym i pożądanym źródłem informacji oraz wiadomości. Organizatorzy spodziewają się, że w tegorocznej edycji udział weźmie około 2700 wystawców z ponad 80 krajów, a wśród nich przedstawiciele najważniejszych na świecie inwestorów, deweloperów, doradców ds. nieruchomości, banków, miast i regionów lub krajów.

Poleczki Business Park jest wyjątkowym projektem na warszawskim rynku, który oferuje logistyczne puzzle wraz z dogodnymi rozwiązaniami. Udział w targach MIPIM stworzy nam znakomitą szansę zaprezentowania jednej z najciekawszych a zarazem największych inwestycji biurowych w Polsce. Wierzę, że impreza ta będzie ważnym źródłem informacji, doświadczeń i kontaktów na międzynarodowej arenie rynku nieruchomości – twierdzi Dr Rudolf Grossmayer, członek zarządu w Poleczki Business Park z ramienia UBM.

Poleczki Business Park to projekt o powierzchni około 200 tys. m.kw., który będzie składał się z szeregu budynków biurowych, hotelu, zaplecza logistycznego oraz wolnostojącego budynku parkingowego. Zakończenie budowy pierwszej fazy inwestycji zaplanowano na czwarty kwartał 2010 roku. Powstaną dwa budynki (A1 i A2), które będą oferowały w sumie 38 tys. m.kw. powierzchni biurowej i 7 tys. m.kw. powierzchni usługowej. Kolejne etapy projektu będą oddawane sukcesywnie. Inwestorzy UBM Realitätenentwicklung AG i CA Immo International zamierzają sfinalizować projekt do końca 2017 roku.

Lokalizacja jest największą zaletą Poleczki Business Park. Inwestycja znajduje się na południowych obrzeżach Mokotowa, na ulicy Poleczki, w miejscu, które korzysta z dobrze rozwiniętej sieci infrastrukturalnej, w pobliżu głównych dróg oraz międzynarodowego portu lotniczego Okęcie. Użytkownicy będą mieli zapewniony dogodny i łatwy dojazd do wszystkich dzielnic oraz strategicznych punktów miasta, zarówno transportem miejskim, jak i samochodem.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)