Mieszkanie pokazowe w River House

W jednym z budynków osiedla River House otwarto apartament pokazowy. Kompleks mieszkaniowy spółki Mermaid Properties znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej.

osiedle

fot. osiedle

Przeczytaj: Styropian

W trzypokojowym mieszkaniu pokazowym River House, o powierzchni 86 m.kw., można przyjrzeć się rozwiązaniom architektonicznym i technologicznym inwestora.

Mermaid Properties przygotował apartament pokazowy, by kupujący mogli zadecydować o projektowaniu wnętrza swojego nowego mieszkania. „Chcemy zwrócić uwagę nie tylko na sposób, jak i jakość wykończenia oraz umeblowania. Najważniejsze jest to, że zarówno projekt osiedla, rozkłady naszych mieszkań, wszelkie udogodnienia projektowe tzw. części wspólnych w połączeniu z lokalizacją czynią z naszej inwestycji jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na lokalnym rynku nieruchomości.” – mówi Łukasz Dołęga, wiceprezes zarządu Mermaid Properties.

mieszkania

fot. mieszkania

Osiedle River House to trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki, składające się z 94 mieszkań o metrażu od 41 do 120 m.kw.
Deweloper zadbał, by wykończenie zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków było wykonane z produktów najwyższej jakości. W River House zapewniono drewnianą stolarkę okienną, balkony ze szklanymi balustradami, wykończonymi stalą nierdzewną. W trosce o bezpieczeństwo, Mermaid Properties zagwarantował w mieszkaniach na parterze – w oknach od zewnątrz rolety antywłamaniowe, recepcję i ochronę wraz z monitoringiem. We wszystkich budynkach zainstalowano centralny system uzdatniania wody, dzięki któremu woda pozbawiona będzie kamienia osadzającego się na kranach i armaturze łazienkowej.

River House znajduje się w pobliżu terenów wiślanych. Dzięki bliskości tzw. Wisłostrady można szybko znaleźć się w Centrum Warszawy. Pomimo położenia praktycznie w sercu miasta, jest cicho i spokojnie. To teren, na którym jest dużo zieleni, dlatego osiedle stanowi z pewnością idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Bliskość natury a zarazem dostęp do szkół i przedszkoli w kilka minut to zapewne duży plus tej inwestycji. Nie zapomniano również o placu zabaw dla dzieci oraz parkingach podziemnych.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)