Minimalistyczne meble z przyszłości

meble do salonu

fot. meble do salonu

Jeszcze kilka lat temu wyznacznikiem designu z najwyższej półki były bardzo nowoczesne, wręcz futurystyczne formy, krzykliwe wzory i pełne koloru meble. Dzisiaj coraz więcej osób ucieka od tego trendu i poszukiwane są proste formy, spokój, prostota i odrobina klasyki świetnej jakości.

Przeczytaj również: Łazienka dla całej rodziny

Odpowiedź na tego typu potrzeby znalazła marka FewChairs. Jest to polski producent minimalistycznych mebli, prostych i spokojnych w swej formie, o stonowanych, delikatnych kolorach. Ponadto firma przykłada szczególną wagę do jakości swoich produktów, z powodzeniem dorównując w tej kwestii światowym producentom.

meble do salonu

fot. meble do salonu

Od niedawna ekspozycja mebli FewChairs dostępna jest w Le Pukka concept store. Ten warszawski showroom w ostatnim czasie zmienił się w nowocześnie zaaranżowane domowe wnętrza, w których zagościły niskie kwadratowe i prostokątne stoliki kawowe, szafki wiszące, które aby otworzyć rozsuwa się na boki oraz komody o klasycznym designie w nowoczesnej odsłonie. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w większości są to lakierowane na błysk powierzchnie występujące w połączeniu z fornirowanymi, naturalnymi elementami. Mogą być także lakierowane matowym lakierem, opcję można dobrać w zależności od gustu i upodobania klientów oraz możliwości ich wnętrza.

FewChairs to meble, których wysoka jakość uzyskiwana jest przez połączenie najnowocześniejszych technologii produkcji przemysłowej z ogromną dbałością o detale produktu.

Trzy zakłady produkujące te meble to najnowocześniejsze w Europie linie lakiernicze i urządzenia do obróbki materiałów drzewnych, oraz najbardziej zaawansowane okucia i akcesoria. To także wywodząca się z tradycji rzemiosła, wiedza i kompetencje w sztuce stolarskiej – w doborze okleiny, projektowaniu i zastosowaniu elementów z drewna. REKLAMAPK

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)