Minimalistyczne oprawy oświetleniowe LED CRISTAL

Oprawy LED CRISTAL nowocześnie podświetlą ciągi komunikacyjne

fot. Oprawy LED CRISTAL nowocześnie podświetlą ciągi komunikacyjne

Doceniana przez klientów i wielokrotnie nagradzana na targach kolekcja LED CRISTAL firmy BRITOP Lighting została poszerzona o cztery nowe modele opraw. Minimalistyczny wygląd lampek podkreślają wycięcia, z których wydobywa się kryształowy blask.

Lampy można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Efekty świetlne opraw LED CRISTAL będą kompletnym uzupełnieniem nowoczesnej aranżacji.

BRITOP Lighting poszerzył gamę ledowego oświetlenia LED CRISTAL o kolejne cztery modele. Kolekcja została zaprojektowana przez Jaco Designe i stanowi kwintesencję nowoczesnej stylistyki i najwyższej jakości materiałów. LED CRISTAL dostarczają światło podświetlające ciągi komunikacyjne. Mogą także stanowić mocny akcent oświetleniowy w minimalistycznych wnętrzach. Oprawy zostały wykonane z aluminium i zapewniają najwyższe parametry szczelności o klasie IP44. Dają one możliwość zastosowania opraw wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a także ich montaż bez użycia dodatkowego zasilacza.

Zobacz również: Powiększamy optycznie okno

Przestrzeń dekorowana światłem

Oprawa LED CRISTAL

fot. Oprawa LED CRISTAL

Światło wydobywające się z LED CRISTAL pozwala podkreślić indywidualny charakter wnętrza. Kolekcja poszerzona o cztery nowe oprawy, umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie do zróżnicowanej estetyki i funkcjonalności pomieszczeń. Modele wykonane z aluminium produkowane są z zachowaniem dbałości o najmniejszy detal. Wycięcia na oprawach mogą być źródłem dekoracyjnych efektów świetlnych, przyciągających wzrok. Krystaliczne światło, o mocy 30 lumenów, delikatnie rozprasza się w przestrzeni. Stanowi to idealne rozwiązanie do wyznaczenia szlaków komunikacyjnych, oraz jako oświetlenie schodów, wnęk i korytarzy. W oprawach zostały wbudowane energooszczędne diody LED, gwarantujące niskie zużycie energii. Dodatkowo, cała kolekcja modeli LED CRISTAL spełnia wyższe wymagania szczelności (klasa ochrony IP 44), co pozwala na ich stosowanie także w miejscach o zwiększonej wilgotności powietrza. Wysoka odporność na szkodliwe działanie wilgoci, pozwala na stosowanie ich także w łazienkach. Emitowane przez nie silne, a jednocześnie rozproszone światło doskonale będzie podkreślać charakter minimalistycznego wnętrza.

Jaśniej na zewnątrz
Ledowe oświetlenie doskonale nadaje się także na zewnątrz budynków, dzięki spełnieniu wyższych niż dotychczas parametrów. Krystaliczne światło w subtelny sposób podkreśli fakturę, np. klinkierowej okładziny elewacyjnej. Zamontowanie opraw w kilku miejscach sprawi, że surowa fasada budynku nabierze lekkości. LED CRISTAL mogą również służyć do podświetlania elementów dekoracyjnych czy detali architektonicznych, takich jak drewniane deski elewacyjne, marmurowe schody czy zdobione wejścia.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)