Minimalistyczny design dopracowany w najmniejszym szczególe

Meble o prostej, przejrzystej formie, dopracowane w najmniejszym szczególe, a do tego design na wysokim poziomie. Tak prezentują się nowoczesne, minimalistyczne meble marki FewChairs, które wzbogaciły ofertę concept store’u Le Pukka.

meble do salonu

fot. meble do salonu

Fewchairs to meble, których wysoka jakość uzyskiwana jest poprzez połączenie najnowocześniejszych technologii produkcji przemysłowej z indywidualnym podejściem w zakresie dbałości o detale produktu. Trzy zakłady produkujące meble FewChairs to najnowocześniejsze w Europie linie lakiernicze i urządzenia do obróbki materiałów drzewnych, to najbardziej zaawansowane okucia i akcesoria, ale także wywodząca się z tradycyjnego rzemiosła, wiedza i kompetencje w sztuce stolarskiej – w doborze okleiny, projektowaniu połączeń i zastosowaniu elementów drewna.

W ofercie dostępnej w concept storze Le Pukka znajdują się stoliki kawowe oraz pomysłowe komody z linii Guides, Bricks, Lightray i Levels. Meble pokryte są naturalną okleiną. Mogą być lakierowane matowym lub błyszczącym lakierem, opcje można dobrać w zależności od gustu i upodobania klientów oraz możliwości ich wnętrza. Kolorystyka mebli FewChairs to stonowane, spokojne barwy jak brąz, szarości, beże i uniwersalna biel lub połączenia między nimi.

meble do salonu

fot. meble do salonu

FewChairs idealnie wypełnia lukę na rynku polskiego designu mebli, które można zaplanować w zasadzie w każdym mieszkaniu, biurze czy kawiarni. Projekty są proste, ale wyraziste i bardzo dobrej jakości, a jednocześnie nie wygórowane cenowo. W zależności od tego w jakim stylu sofę czy fotele ustawimy przy stoliku kawowym od FewChairs, efekt może być odmienny, a my możemy grać formą i kolorem– mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka concept store.

FewChairs w swojej ofercie ma także spory wybór szaf, półek, foteli, krzeseł, sof, modułów na sprzęt RTV, a także donice. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrza można zamówić na Le Pukka concept store.

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)