Młodzieńczy turkus w pokoju nastolatki

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak powinno wyglądać miłe, przytulne młodzieżowe wnętrze z akcentami turkusu? Ten popularny trend warto wykorzystać tworząc przestrzeń dla nastolatki. Projektanci Timoore utrzymaną w bieli kolekcją CLICK umiejętnie zestawili z kolorami z palety – turkusem, żółtym i wrzosem.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Przeczytaj również: Idealne fototapety do sypialni

Turkus w dziecięcym i młodzieżowym wnętrzu można zastosować na wiele sposobów – pomalować wybrane ściany, zaakcentować wnętrze tapetą w pasy lub postawić na turkusowe elementy dekoracji, takie jak poduszki, pufy, napisy, lampy czy ramki na zdjęcia. Decydując się na ten kolor warto wcześniej poznać kilka zasad eksponowania go we wnętrzu. Zastosowany w niewielkich ilościach na pewno będzie zauważalny i zdefiniuje morski, wakacyjny charakter pomieszczenia. Idealny duet stworzy z bielą, pastelami, szarością, żółtym i kolorami drewna. Tak urządzony pokój dziecka – dorastającej dziewczynki stanie się bardzo świeże, delikatne i optymistyczne.

Kolekcja CLICK to uniwersalne, funkcjonalne meble, przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Duża rozpiętość kolorystyczna, neutralna kolorystyka korpusów oraz trzy różne wybarwienia charakterystycznych uchwytów, dają możliwość swobodnej aranżacji praktycznie każdego wnętrza, także tego przeznaczonego dla chłopca.

Zobacz również: Łazienka uszyta na miarę

Jedno i dwudrzwiowa szafa, dzięki zwartym, kompaktowym rozmiarom znakomicie wypełni małe, trudne do zagospodarowania przestrzenie. Funkcjonalny projekt pozwala tworzyć zestawy kilku brył mogących pełnić rolę garderoby. Komoda uzupełniona dodatkowo górną szufladą została podzielona regulowaną w trzech poziomach półką.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Poziome uchwyty mebla akcentują i nadają oryginalny charakter całej bryle. Podobnie jak w przypadku innych mebli z kolekcji, komoda CLICK bardzo ciekawie prezentuje się w zestawieniu kilku brył obok siebie. Stabilna konstrukcja i oszczędny, nienarzucający się design biurka, który można zaakcentować, wybierając opcję kolorowych uchwytów, nie rozprasza użytkownika, pozwalając skupić się na nauce i pracy. Regał CLICK to prosty, bezpretensjonalny, a jednocześnie niezwykle oryginalny mebel, którego przydatność z pewnością doceni każdy, młody użytkownik. Opcja efektownych, kolorowych półek w kolorze kobaltu, pomarańczy czy limonki ożywi neutralny design i będzie świetnym rozwiązaniem do męskiego pokoju. Dla tych, którzy wolą neutralne bryły mebli Timoore przygotował wersję w bieli.

Przeczytaj również: Pokój małej ogrodniczki

Kolekcja CLICK składa się z ośmiu podstawowych brył – szafy jednodrzwiowej, dwudrzwiowej, komody, biurka, regału, półek, łóżka z boczną półką i szufladą na pościel. Można także zamówić tapicerowany panel, który zamienia łóżko w wygodną sofę z oparciem. Timoore zachęca do eksperymentowania z paletą dostępnych kolorów, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Kolory zagłówka mogą mieć łagodny i dziewczęcy efekt. Przy wyborze mocniejszych barw warto sięgnąć po zdecydowany, bardziej męski charakter.

Decydując się na białe bryły mebli i użycie turkusowych dodatków, swobodnie łącz je z rozmytymi pastelami, energetyczną żółcią, pomarańczą i limonką, czy neutralną szarością. Dzięki takiej gamie barw, stworzysz dziecku znakomite zacisze, które kojarzyć się będzie z beztroskim wypoczynkiem nad morzem.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)