Mnogość ofert, jeden cel

Szwecja to nie tylko piękny, skandynawski kraj. Nierozerwalnie łączy się z nią solidność oraz ogromna dbałość o ludzi i ich potrzeby. To więcej niż tylko skojarzenia, bowiem polska oferta potentata tamtejszego rynku deweloperskiego – firmy Reinhold – zdaje się potwierdzać mniemanie, że wartości te trwale są wpisane w szwedzką mentalność.

Obecny w Polsce od 2005 roku deweloper Reinhold szybko dostrzegł wielki potencjał Wrocławia jako jednej z najszybciej rozwijających się metropolii w naszym kraju. – Wrocław to nie tylko doskonałe miasto do prowadzenia interesów, nie tylko „miasto spotkań” – mowi Karolina Cyrak z wrocławskiego oddziału firmy Reinhold – to również znaczący ośrodek kulturalny, w którym bez wątpienia warto zamieszkać. Bardzo się cieszę, że mogliśmy zlokalizować nasze inwestycje w tak atrakcyjnych rejonach Wrocławia.

Filozofia starego porzekadła agencji nieruchomości określającego atrakcyjność miejsca zamieszkania – „Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja” – to dla Szwedów i ich polskich współpracowników zdecydowanie za mało.
Jest w tym powiedzeniu sporo prawdy. – przyznaje Karolina Cyrak. – Lokalizacja jest bardzo ważna, stąd zresztą nasz wybór: wrocławskie ulice Terenowa, Karpacka i Przyjaźni. Jednak kto chciałby mieszkać w niewyposażonej ruderze, choćby stała na samym środku Rynku? – pyta retorycznie.
Dzięki temu sposobowi myślenia powstała koncepcja wyposażania wnętrz. Każdy z klientów Reinholda może liczyć na szczególne traktowanie – do wyboru ma kilka opcji, z których każda czyni jego nowe mieszkanie ze wszech miar wyjątkowym.

Przeczytaj również: Nastrój kamienia

Lepiej kuchnię…?

kuchnia

fot. kuchnia

Wiemy doskonale, jak ważnym miejscem w domu jest kuchnia. Trafiają do niej wszystkie produkty żywnościowe, które spożywamy my i nasze dzieci. Jest miejscem ich obróbki oraz przygotowywania, a satysfakcję z doskonale przyrządzonego dania smakosze gotowi są okupić długimi godzinami spędzonymi właśnie tam. Dlatego musi to być miejsce wyjątkowe – zadbane, czyste i funkcjonalne, a zarazem estetyczne i dobrze wyposażone.

Z tego właśnie powodu jako pierwszą możliwość Reinhold proponuje piękne i praktyczne wyposażenie kuchni – bez grosza dopłaty. Darmowy pakiet „Ze smakiem” oferuje więc zarówno najwyższej jakości meble kuchenne z tak modnym dziś, stylowym oświetleniem, jak i niezbędny sprzęt AGD, który znacząco ułatwia codzienne życie. Aby całość była zarazem estetyczna i funkcjonalna, w pakiet włączony jest również profesjonalny projekt zagospodarowania wnętrza.

…czy pokoje?
Nie wszyscy jednak przywiązują tak wielką wagę do urządzenia kuchni. Przez nawał pracy i związany z tym ciągły brak czasu wielu z nas najbardziej ceni sobie te wspaniałe chwile wytchnienia w domowym zaciszu. Najważniejszy staje się wtedy komfort i harmonia wykończenia mieszkania, bowiem to właśnie one umożliwiają codzienny, regenerujący siły odpoczynek. Z myślą o zaspokojeniu tej – jakże ważnej – potrzeby specyficznej grupy swoich klientów, Reinhold stworzył kolejną opcję, którą z satysfakcją oferuje wszystkim zainteresowanym. Mowa o gustownym wykończeniu mieszkalnej części lokalu. Do wyboru pozostają trzy pakiety, różniące się między sobą stylem, nigdy zaś jakością. Każdy z nich, podobnie jak w przypadku kuchni, zawiera możliwość zaprojektowania wyglądu wnętrza zgodnie z wskazówkami klienta przez profesjonalistę. Ponieważ każdy człowiek jest wyjątkowy.

Pakiet Orange: słoneczny pomarańcz

jadalnia

fot. jadalnia

Miłośnicy stylu tradycyjnego, opartego na naturalnych materiałach takich jak drewno i wiklina z pewnością docenią pakiet Orange. Wyjątkowo ciepła nuta kolorystyczna tworzy niepowtarzalny nastrój subtelnej elegancji. Przyjemne dla oka, kojące kolory ziemi – zmysłowe beże i brązy, umbra i siena – łączą się w harmonijną całość. Jej dopełnieniem są dobrane z wielką dbałością o szczegóły materiały wykończeniowe o zachęcającym wyglądzie i miłej w dotyku fakturze. Miejsce urządzone w tej konwencji staje się bezpiecznym azylem, które nawet nocą przekazuje nam zaklęte w sobie promienie zachodzącego słońca.

Pakiet Brown: głęboki brąz

mieszkania

fot. mieszkania

Dyskretne oświetlenie wydobywa z wnętrza utrzymanego w stylu Brown to, co w nim najważniejsze: niepowtarzalny klimat, bezpretensjonalną aurę prostoty. Pakiet Brown, zaprojektowany z myślą o indywidualnościach dynamicznych, które cenią sobie minimalizm i swobodnie czują się we wnętrzach stonowanych, to jedyna w swoim rodzaju oferta. Perfekcyjne skojarzenie głębokiego wenge z ciepłymi beżami oraz uniwersalną bielą daje atmosferę idealnie odpowiadającą osobom twórczym, słowem: atmosferę sprzyjającą rozwinięciu skrzydeł. Pakiet Brown to wnętrza niezbyt absorbujące uwagę, jednak niepozwalające przejść koło siebie obojętnie. Nic dziwnego, że starożytni greccy filozofowie określali takie rozwiązanie mianem „złotego środka”. Reinhold nazwał je „Brown”.

Pakiet White: krystaliczna biel

kuchnia

fot. kuchnia

Trzecia z propozycji stylistycznych dewelopera to silny charakter oparty na kontrastach. Przeznaczony przede wszystkim dla osób świadomych własnej wartości, które cechuje bezkompromisowość i ponadprzeciętna motywacja w dążeniu do obranego celu. Proste formy to wyraz zamiłowania do jasnych, klarownych sytuacji, zaś ich zdecydowny rys podkreśla szlachetność całej kompozycji. Tłem jest krystaliczna, niczym nie zmącona biel, otwierająca myślom przestrzeń, na jaką zasługują. Nic dodać, nic ująć – to komfortowy minimalizm w najlepszym wydaniu.

Czyż nie warto?
Wszystkie wymienione wyżej propozycje szwedzkiego dewelopera są wynikiem wnikliwych, dogłębnych analiz i szeregu konsultacji nie tylko z renomowanymi architektami wnętrz, ale i z potencjalnymi klientami, którzy dostarczyli projektantom szeregu ważnych wskazówek. Bezpłatne aranżacje lokali i darmowe umeblowanie to oferta wyjątkowa, pozytywnie wyróżniająca się na polskim rynku. Wyróżniająca także te osoby, które zdecydowały się zamieszkać w jednej z wrocławskich inwestycji firmy Reinhold. Bo warto być dumnym z miejsca, w którym się mieszka.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)