Mobilne biuro – stoły składane, konferencyjne

stoły

fot. stoły

Choć mobilne stoły konferencyjne składane pojawiły się na rynku mebli biurowych już kilka lat temu, dopiero od niedawna zaczęły święcić swoje triumfy. Zmiana sposobu patrzenia na pracę biurową oraz dynamika związana ze sposobem wykorzystywania sal konferencyjnych otworzyły użytkowników na erę stołów składanych.

Stoły składane np. typu Domino firmy Surfland to doskonałe rozwiązanie dla firm, które często dokonują zmian w układzie mebli na salach konferencyjnych, szkoleniowych, seminaryjnych czy na salach bankietowych tak, by dostosować je do bieżących potrzeb.

stoły

fot. stoły

Stół Domino to mebel, który w łatwy sposób daje się transportować, składać i sztaplować w pionie. Funkcja składania stołów jest łatwa w obsłudze dla każdego użytkownika.
Konstrukcja stołów mobilnych Domino daje możliwość łatwego ustawiania ich pojedynczo w dowolnym miejscu w pomieszczeniach, swobodnego ich przemieszczania oraz łączenia w większe płaszczyzny i ich szybki demontaż. Mobilność stołów pozwala na łatwe przebudowanie aranżacji sal konferencyjnych czy biurowych, a także zapewnia maksymalnie ekonomiczny system przechowywania stołów.

Stoły konferencyjne składane są wykorzystywane w biurach coraz częściej, często nawet zastępując biurko w standardowym wydaniu. Stoły składane to również idealne rozwiązanie dla hoteli. Prosty w obsłudze, łatwy w przechowywaniu a jednocześnie elegancki stół Domino ze składanym blatem idealnie nadaje się zarówno do sal konferencyjnych jak i bankietowych.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)