Modne zasłony prysznicowe

zasłona prysznicowa

fot. zasłona prysznicowa

Sealskin, holenderski producent tekstyliów łazienkowych, na tegoroczne lato przygotował zasłony prysznicowe praktycznie w każdym stylu. Są tu zasłony o estetyce nowoczesnej, klasycznej, romantycznej, retro, etno itp.

Zasłona Moodz to propozycja do łazienki romantycznej Śnieżnobiała tkanina dekorowana jest wzorami motyli, ptaków i kwiatów. Kolorystyka wzoru, z przewagą fioletu i czerni, intrygująco kontrastuje z bielą całości. Zabieg ten sprawia, że zasłona nabiera nowoczesnego wyrazu, a jednocześnie nie brakuje jej szczypty nostalgii. Zasłona o wymiarach 180×200 cm wykonana jest z poliestru.

zasłona prysznicowa

fot. zasłona prysznicowa

Nairobi, jak sugeruje nazwa, reprezentuje w nowej ofercie styl etno. Inspiracja Czarnym Lądem widoczna jest także w kolorystyce zasłony oraz w dekoracji, którą tworzą charakterystyczne, afrykańskie wzory. Zasłona poliestrowa dostępna jest w wymiarach 180×200 cm.

Temat motywu „grochów” jest dość złożony. Kiedyś były modne, potem trafiły do lamusa, niedawno znów wróciły do łask. Wielbicielom tego wzoru zwracamy uwagę na nową zasłonę prysznicową o nazwie Polka. Tekstylna zasłona prysznicowa (180×200 cm) przygotowana została w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonej, czarnej i błękitnej z białymi dużymi grochami. W każdej wersji kolorystycznej zasłonie towarzyszy dywanik łazienkowy wykonany z akrylu.

zasłona prysznicowa

Przeczytaj również: Beton we wnętrzach

fot. zasłona prysznicowa

Moreno, to jedyna jednolita zasłona wśród nowości Sealskin. Elegancka i świetnie układająca się zasłona prysznicowa o wymiarach 180×200 cm wykonana została z bawełny połączonej z poliestrem. Tkanina w kolorze głębokiego turkusu jest delikatnie połyskliwa, dzięki czemu pięknie prezentuje się w świetle. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu – zasłona wyposażona została w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest nie tylko bardziej estetyczny, pozwala też tkaninie na swobodne układanie się.

Zasłona Monastir jest doskonałą propozycją do wnętrz stylizowanych. Dekoracja, której estetycznego źródła można dopatrywać się m.in. w orientalnych ściennych kaflach, wprowadza do wnętrza spokój i równowagę. Sprzyja temu także wyważony kolor całości. Zasłona Monastir wykonana została z poliestru połączonego z organzą.

zasłona prysznicowa

fot. zasłona prysznicowa

zasłona prysznicowa

fot. zasłona prysznicowa

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)