Moon – funkcjonalne i designerskie łóżeczko dziecięce

łóżeczko

fot. łóżeczko

Łóżeczko Moon to nowość w ofercie mebli do pokoju dziecięcego Pinio. Powstało ono z myślą o rodzicach ceniących połączenie wygody, przystępnej ceny i nowoczesnego designu.

Meblami Pinio pokoje swoich pociech umeblowały już: Katarzyna Skrzynecka, Martyna Wojciechowska, Paulina i Natalia Przybysz. Łóżeczko Moon o wymiarach 120x60cm, pozwala regulować wysokość materaca na trzech poziomach, a nietypowy kształt otworów na w ściance bocznej nadaje mu bardzo świeży i nowoczesny charakter.

Mebel w całości wykonany jest z płyty MDF. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że „łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem”. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy zacznie samodzielnie chodzić, można zdemontować bok łóżeczka, a tym samym zamienić je na pierwsze łóżko. Taka modyfikacja zaoszczędzi maluchowi także stresu związanego z przyzwyczajeniem się do nowego łóżka.
Meble do pokoju dziecka Pinio wyróżniają się na rynku niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Wszystkie elementy kolekcji doskonale do siebie pasują i pozwalają na aranżację wnętrza w sposób bardzo indywidualny. Moduły można dobrać do każdej wielkości i stylu pomieszczenia. W sprzedaży dostępnych jest także wiele elementów dodatkowych, które dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie wszystkich kolekcji.

Przeczytaj również: Elegancki styl kolonialny
łóżeczko

fot. łóżeczko

Łóżeczko Moon doskonale sprawdzi się zarówno jako element uzupełniający kolekcję jak i mebel samodzielny w pokoju chłopca i dziewczynki. Produkt dostępny jest w kolorze białym. Dodatkowo łóżeczko można doposażyć w barierkę chroniącą malucha przed wypadnięciem na podłogę podczas snu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)