Mozaikowe panele w wielkomiejskim stylu

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Wyjątkowa kolorystyka oraz drewniana, zróżnicowana struktura paneli podłogowych, nada głębii i wyrazistości każdemu wnętrzu. Panele Varilla Giordano marki Classen, poprzez swój mozaikowy wzór wprowadzą do pomieszczenia specyficzny klimat egzotyki.

Wykorzystane w pokoju dziecięcym pozwolą zaaranżować radosne wnętrze, w którym z przyjemnością spędzimy czas wspólnie z rodziną. Z kolei sypialnia z podłogą Varilla Giordano z kolekcji City stanie się bardziej orientalna i atrakcyjna. Ciemniejsze zabarwienie sprawia, że panele z powodzeniem wkomponują się również we wnętrza klasyczne, nie odbierając im wytwornego stylu, a dodając oryginalności i polotu. Dzięki nowej kolekcji paneli łatwo wprowadzimy do naszych mieszkań egzotyczny posmak. W połączeniu z tropikalnymi kwiatami i naturalnymi detalami uzyskamy zaskakujący efekt świeżości. Dodatkowo wiklinowe kosze, stare skrzynie i szkatuły czy bujany fotel stworzą nietypowy klimat, którego wielu nam pozazdrości.

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Panele Varilla Giordano to również idealna propozycja dla osób pragnących w nowoczesny i osobliwy sposób urządzić swoje miejsce pracy. Egzotyczny i wyrazisty wzór ożywi pomieszczenia biurowe nadając im niebanalny, awangardowy charakter. Biuro zaaranżowane przy użyciu paneli Varilla Giordano to świetne rozwiązanie dla osób kreatywnych, energicznych i dbających o stworzenie przyjaznych warunków pracy.

Klasa ścieralności AC4 i klasa użyteczności 32 dają gwarancję długiego i bezproblemowego użytkowania podłogi. Dodatkowe zabezpieczenie krawędzi paneli kompozycją specjalnych wosków Isowaxx chroni przed wilgocią i uszczelnia podłogę. Ponadto system montażu EasyConnect pozwala na łatwe i szybkie ułożenie równej i wyjątkowo trwałej powierzchni.

Parametry techniczne paneli:
Classen Varilla Giordano – cena 37,99zł brutto/m2
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC4
Klasa użyteczności: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: EasyConnect

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)