Na dzień matki? Nie tylko kwiatki!

oświetlenie

fot. oświetlenie

Dzień matki to wyjątkowe święto, podczas którego możemy wykazać się kreatywnością w obdarowywaniu. Zamiast kwiatów lub proponujemy więc wyjątkowe przedmioty, które nie tylko wywołają uśmiech na twarzy, ale także zachwycą swoim wyglądem.

Doskonałe zastępniki dla kwiatów – kolorowe, optymistycznie nastrajające wieszaki – kwiaty. Ich przewaga w stosunku do naturalnych odpowiedników tkwi w tym, że nigdy nie więdną, a prezentują się równie elegancko.

Pojemnik na biżuterię z prawdziwego zdarzenia, czyli must have każdej kobiety. Oto komplet trzech, bogato zdobionych szkatułek. Pomieszczą nawet najbardziej wymyślne kolie, a przy okazji ozdobią toaletkę.

kuferek

fot. kuferek

Ramki na zdjęcia nie tylko dodadzą uroku ujęciom ze wspólnie spędzonych chwil, ale także będą doskonałą oprawą dla wyjątkowych fotografii. Srebrna w stylu glamour i nieco bardziej subtelna – biała, obie zdobione niewielkimi różyczkami – bukiecik i dodatek w jednym.

Świetlne girlandy Cotton Ball Lights odnajdą się w każdym wnętrzu, bowiem ich kolorsytykę możemy dobrać według uznania. Nastrojowe i delikatnie migoczące, nie tylko będą pięknie się prezentować, ale także umilą wieczorny odpoczynek.

wieszaki

fot. wieszaki

Alternatywą dla kwiatów może także okazać się lampa sufitowa, która odwrócona, wygląda niczym bujny bukiet. Barwne retro klosze cieszą oko różnorodną, wesołą kolorystyką, falistym wykończeniem i kwietnymi wzorami od spodu.

meble

fot. meble

Na koniec coś, o czym marzy chyba każda kobieta – mebel o ponadczasowej formie. Wystarczy jeszcze tylko odprężająca lektura lub ulubiona muzyka i pełnowartościowy odpoczynek gwarantowany. Fotel może występować w wersji tradycyjnej lub nieco bardziej nowoczesnej.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)