Najmodniejsze dywany 2013 roku

salon

fot. salon

Początek roku to czas w którym ogłaszane są najnowsze trendy wzornicze na nadchodzące sezony. Pora zainspirować się nowinkami ze świata dizajnu i zmienić coś w domowym wystroju. Decydując się na nowy dywan szybko i stosunkowo niewielkim kosztem odmienimy każde wnętrze.

Holenderska marka Arte Espina produkuje dywany o wyjątkowej urodzie, atrakcyjnej kolorystyce i funkcjonalności. Firma Pinio, znana ze sprzedaży mebli i akcesoriów do pokoi dziecięcych, postanowiła rozszerzyć asortyment o kolekcje dywanów „dla dorosłych”.

jadalnia

fot. jadalnia

Kolekcja dywanów Arte Espina na 2013 rok została utrzymana w szerokiej gamie kolorystycznej. W ofercie znajdują się wzory zarówno bardzo awangardowe, jak i klasyczne. Dywany mają ciekawą fakturę, są przyjemne w dotyku i można je położyć w pomieszczeniu alergika. Włókna z których są produkowane przechodzą bardzo ścisłą kontrolę jakości.

Projektanci marki zadbali o dopasowanie kolorystyki i wzornictwa dywanów do aktualnych trendów i pogrupowali je według stylów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ projektanci Arte Espina wzięli pod uwagę potrzeby i wielbicieli dizajnu nowoczesnego, stylu retro, motywów floralnych, a także mocnych akcentów graficznych. W kolekcji znajdziemy dywany wielokolorowe oraz monochromatyczne – o różnych odcieniach zieleni, niebieskiego, czerwieni i fioletu. Wśród propozycji kolorystycznych nie brakuje też stonowanych brązów i beżów – głównie w kolekcji inspirowanej naturą, a także klasycznych bieli, czerni i szarości. W kategorii produktów różnokolorowych, tak jak w obowiązujących trendach modowych, dominują bardzo odważne odcienie, skierowane do wielbicieli awangardy i mocnych akcentów.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dywanów Arte Espina w www.kidstown.pl REKLAMAPK

Zobacz również: Drzwi z charakterem
jadalnia

fot. jadalnia

dywan

fot. dywan

dywany

fot. dywany

dywany

fot. dywany

dywany

fot. dywany

dywany

fot. dywany

dywany

fot. dywany

dywan

fot. dywan

dywan

fot. dywan

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)