Narzędzia Makita – 4 główne powody, dla których warto je wybrać

Narzędzia

Każdy majsterkowicz i fachowiec dobrze wie, jak istotne są narzędzia w pracy. Co do tego nikt nie ma wątpliwości – dobra jakość urządzeń to dobrze wykonana usługa i lepiej działający sprzęt. Na rynku mamy mnóstwo firm oferujących narzędzia elektryczne i spalinowe. Niejednokrotnie zawiedliśmy się na tanich, wątpliwych jakościowo produktach. Osoby ceniące swój czas i pracę, a także wysoką jakość usług, wiedzą, że nie ma sensu ryzykować i tracić energii, dokonując niepewnego zakupu. Lepiej od razu sięgać po profesjonalne i solidnie wykonane narzędzia i urządzenia. Aby sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez profesjonalistów, powstały właśnie narzędzia Makita.

 Nowoczesne technologie

Makita od początku swojego istnienia, a więc od 1915 r., stawiała na postęp i innowacyjność. Jest wiodącą japońską marką, dla której najświeższe nowinki techniczne ze świata elektronarzędzi to chleb powszedni. Wnikliwa obserwacja rynku, wymagania stawiane przez profesjonalistów – są motorem napędowym do dalszej odkrywczej pracy. Za marką Makita stoją wysoko wykwalifikowani inżynierowie, konstruktorzy i eksperci, dla których misją jest tworzenie nowych rozwiązań. Nowoczesne technologie pozwoliły na opracowanie wydajnych elektronarzędzi przeznaczonych do zmiennych warunków pogodowych i trudnych warunków terenowych. Dodatkowym atutem jest to, że innowacyjna technologia idzie w parze z atrakcyjnym i profesjonalnym wyglądem wizualnym narzędzi.

Szeroki asortyment sprzętu Makita

Marka Makita ma bardzo bogaty wachlarz różnego rodzaju urządzeń – od elektronarzędzi po maszyny spalinowe. Wykorzystywane są one przez profesjonalne firmy, jak i przez zwykłych nabywców do użytku domowego.

Do podstawowego asortymentu Makita możemy zaliczyć:

Elektronarzędzia. Są to głównie narzędzia do zastosowania w branżach takich jak: stolarstwo, dekarstwo, budownictwo, usługi remontowe, montaż i instalacja, a także wszelkiego rodzaju narzędzia do pracy w domu i warsztacie. W ofercie znajdziemy takie sprzęty jak:

– dmuchawy, klucze udarowe, młotowiertarki, nagrzewnice, odkurzacze przemysłowe, opalarki, pilarki stołowe, piły posuwowe, pilarki, szlifierki, wiertarki, wkrętarki, wyrzynarki, frezarki, lampy, gwintownice, kompresory, bruzdownice, przecinarki, mieszadła, wiertnice.

Narzędzia akumulatorowe. Są to narzędzia bezprzewodowe, zasilane na akumulator, i maszyny hybrydowe, dedykowane głównie firmom remontowym, montażowym, warsztatom stolarskim i dekarskim, a także na użytek indywidualnego klienta. W ofercie możemy znaleźć:

– wkrętarki bez udaru, wkrętarki z udarem, nitownice, odzież podgrzewaną, piły taśmowe, polerki, szlifierki proste, zaciskarki, wyciskacze do mas, szlifierki kątowe, zagłębiarki, gwoździarki, nożyce do blachy, przecinarki tarczowe, odkurzacze akumulatorowe, radio i głośniki, rowery, piły posuwowe, wyrzynarki.

▪ Narzędzia spalinowe. Stosowane są głównie w rolnictwie, a także w różnego rodzaju pracach przydomowych. W ofercie znajdziemy:

– kosiarki spalinowe, kosy spalinowe, piły łańcuchowe spalinowe, agregaty prądotwórcze, zagęszczarki do gruntu, nożyce do żywopłotu spalinowe, dmuchawy spalinowe, opryskiwacze spalinowe, świdry ziemne spalinowe, pompy spalinowe, wertykulatory spalinowe, przecinarki, kosiarki do trawy, kosy.

▪ Narzędzie ogrodnicze. Wykorzystywane są przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa ogrodnicze, a także do indywidualnego użytku w naszym ogrodzie. W ofercie znajdziemy:

– piły łańcuchowe, rusztowania i drabiny, kosiarki do trawy, kosy, opryskiwacze, pompy, traktorki, wertykulatory do trawy, rozdrabniacze.

 Ponad 100- letnia tradycja w branży elektronarzędzi

Firma Makita została założona w 1915 r. w Japonii, ma więc za sobą imponująco długą historię, a także praktykę w projektowaniu, eksporcie, produkcji i naprawie sprzętu elektrycznego. Nie każdy o tym wie, ale firma ta wprowadziła na rynek pierwsze urządzenie z akumulatorem – wiertarkę 6500-D. Po rozpoczęciu ekspansji międzynarodowej, firma miała ponad 100 biur sprzedaży, co świadczyło o ich prężnym rozwoju. Z kolei pod koniec 2000 roku posiadała 39 zagranicznych spółek zależnych, a narzędzia Makita sprzedawano w ponad 100 krajach na całym świecie. Aktualnie produkcja elektronarzędzi odbywa się w zakładach w Japonii, Kanadzie, Brazylii, Chinach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA. Największy sukces stanowi jednak sprzedaż na rynek europejski. Marka jest rozpoznawalna na całym świecie i kojarzona z najwyższej jakości elektronarzędziami.

 Bezproblemowy serwis

Sprzęt Makita jest serwisowany w autoryzowanych punktach na terenie całego kraju. Fachowcy dbają o to, by naprawiany sprzęt był wykonany z nowych, dobrej jakości materiałów – w duchu misji dbałości o środowisko naturalne.

Dlaczego warto więc postawić na sprzęt Makita?

Firma Makita dołożyła wszelkich starań, by zdobyć wysoką pozycję na rynku jako producent wszelkiego rodzaju sprzętu elektrycznego. Wraz z rozwojem elektronarzędzi przedsiębiorstwo w sposób ciągły pracuje nad doskonaleniem swoich produktów, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Nowatorskie technologie, poszerzanie asortymentu o nowe produkty, a także nieustanny rozwój firmy – to powody, dzięki którym Makita zdobywa coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowników.

Dzięki narzędziom tej marki nasza praca stanie się niewątpliwie bardziej komfortowa i przyjemna, a pieniądze będą w 100% dobrze spożytkowane.


Sending
Ocena artykułu
1 (1 głos)