Nauka może być wygodna i przyjemna!

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

W jaki sposób kreatywnie wykorzystać nieobecność dziecka podczas ferii, a zarazem sprawić, że po powrocie z uśmiechem rozpocznie nowy semestr w szkole? Zdaniem ekspertów z My Room wystarczy zrobić mu niespodziankę i urządzić w pokoju dziecka profesjonalny kącik do nauki.

Sposobów na motywacje dzieci do nauki jest bardzo wiele i z pewnością nie ma jednej uniwersalnej metody, która będzie skuteczna względem każdego ucznia podstawówki czy gimnazjum. Poza nagrodami, rozmowami wychowawczymi, a w skrajnych wypadkach karami, niebagatelny wpływ na postawy młodych ludzi ma ich bezpośrednie otoczenie domowe, a więc warunki jakie stworzymy im do zabawy i nauki. Wyjazd dziecka na obóz narciarski lub kolonie to doskonała okazja do przemyślenia tematu urządzenia jego pokoju i odpowiedzi sobie na pytanie, czy jest on funkcjonalny i sprzyja komfortowemu odrabianiu lekcji, czytaniu książek itp. Niespodziewany prezent w postaci nowego biurka, krzesła czy regału może okazać się dla naszego dziecka pozytywnym impulsem do większego zaangażowania w swoje szkolne obowiązki.

pokój dziecka

Zobacz również: Nowe wcielenie stołu

fot. pokój dziecka

Wygodne biurko to podstawa
W ofercie sklepu My Room znajdziemy meble i dodatki, które pozwolą na zaprojektowanie i przygotowanie nowego miesiąca do nauki dla dzieci i młodzieży w różnym wieku – od przedszkolaka do licealisty. Punktem wyjścia jest bez wątpienia wybór biurka, które powinno być trwałe, wygodne w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie. Projektanci sklepu postawili na klasyczną stylistykę, w eleganckiej formie. Biurko wyposażone jest w 3 szuflady na akcesoria szkolne oraz specjalną przestrzeń do przechowywania plecaka lub tornistra. Godnym uwagi rozwiązaniem jest specjalna nadstawka z szeroką półką na książki. Tylna część nadstawki stanowi tablicę korkową do której dziecko może przyczepić plan lekcji, zdjęcia klasowe czy telefon do kolegów. Biurka dostępne są w trzech kolorach – białym,granatowym oraz brązowym. Meble wykonane są z lakierowanego MDF-u, a do ich produkcji stosowane sa farby, które nie zwierają w swym składzie niebezpiecznych pierwiastków chemicznych i spełniają wymagania europejskiej normy EN-71:1994/3 „Bezpieczeństwo zabawek”. Szuflady posiadają gałki drewniane i wysuwają się na prowadnicach krytych renomowanej niemieckiej firmy Hafele.

Nie zapomnij o krześle i miejscu na książki

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

My Room posiada w swojej ofercie także kilka rodzajów krzeseł, których kształt i wysokość są dopasowane są rozmiarów standardowych biurek, w tym prezentowanego powyżej biurka z nadstawką. Poszczególne modele krzeseł różnią się między sobą przede wszystkim wyglądem oparcia. Krzesło „Iron” delikatnie nawiązuje klimatem do stylu vintage, „Tren” ma dosyć masywne oparcie z litego drewna, a „Brist” wyposażone jest w podłokietniki, dzięki czemu wyróżnia się stylowych wyglądem. Krzesła wykonane są z drewna bukowego i będą służyły dzieciom przez długie lata. Wszystkie modele z oferty My Room charakteryzują się klasyczną linią, co nie przeszkadza im dobrze komponować się także z nowoczesnym wystrojem pokoju.

Po przygotowaniu dziecku miejsca do odrabiania lekcji należy także zadbać o powierzchnię na przechowywanie książek, zeszytów i albumów. W ofercie My Room jest kilkanaście rodzajów regałów, półek i komód o zróżnicowanych rozmiarach, które podzielone zostały na 3 kolekcje kolorystyczne Blue, White i Coffee. Wszystkie meble marki My Room cechuje wysoka jakość wykonania. Poza meblami, w sklepie internetowym znajdziemy szeroki wybór koszy i pudelek ułatwiających utrzymanie porządku w akcesoriach szkolnych.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)