NEXT – następna generacja wyposażenia kuchni

Next to najnowsza, luksusowa linia stylistyczna frontów i elementów wyposażenia kuchni firmy Schüller. Fronty i blaty, prezentowane będą na specjalnej ekspozycji w House of Kitchen, dziale wyposażenia kuchni krakowskiego salonu Max-Fliz.

Next to nie tylko miejsce do gotowania. To odzwierciedlenie sytuacji życiowej oraz potrzeb i w pełni wpisuje się w taką filozofię.

Produkty linii next i next125 w swojej jakości, funkcjonalności i wzornictwie znacznie przewyższają cenę. To kuchnie będące połączeniem mistrzowskiego rzemiosła i właściwego materiału. W przypadku next można mówić, że mniej znaczy więcej. Redukcja form pozwala na skoncentrowanie się na esencji stylu. Bezkompromisowa przejrzystość designu i dbałość o najmniejsze szczegóły, sprawia, że meble kuchenne next sprawdzą się w każdym otoczeniu nie tracąc przy tym swojego charakteru – mówi Katarzyna Orlicka z Max-Fliz – House of kitchen.

Przeczytaj również: Moda na eko
kuchnia

fot. kuchnia

Stylistyka kuchni next jest surowa i dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Sześcienne, proste bryły doskonale pasują do nowoczesnej kuchni. Międzynarodowe środowiska architektoniczne i designerskie doceniły szczególną formę, oraz proces produkcji i dobór materiałów zastosowane w linii next. Kuchnia NX850 została nagrodzona „Red Dot Design Award” przyznawaną najlepszym projektom wzornictwa przemysłowego. Kolejną nagrodę – „Interior Innovation Award” – jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży wyposażenia wnętrz – przyznano za dbałość o najdrobniejsze szczegóły, czyli doskonałe rozwiązania w zakresie uchwytów. Wśród nagród należy także wymienić „Focus Silber” oraz nominację do „Designpreis Deutschland”.

Warto podkreślić, że ergonomia nie przegrywa ze stylistyką. Kuchnie są bardzo praktyczne. Co więcej udzielamy na nie pięcioletniej gwarancji. Pod względem jakości wykonania przewyższają stolarskie produkty – mówi Katarzyna Orlicka.
Aby na własne oczy przekonać się jak prezentuje się ekspozycja next warto odwiedzić salon kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz przy ulicy Zakopiańskiej 58 w Krakowie.

kuchnia

fot. kuchnia

kuchnia

fot. kuchnia

kuchnia

fot. kuchnia

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)