Niepowtarzalna umywalka Smart

ceramika łazienkowa

fot. ceramika łazienkowa

Jest to Smart – umywalka, która łączy w sobie kilka funkcji. Jeden z owalnych otworów w jej przednim rancie służy za wieszak na ręcznik, drugi jest podajnikiem jednorazowych chusteczek. Udogodnieniem jest szeroki blat, który zwiększa funkcjonalność umywalki.

Przeczytaj również: Jak ocieplić nowoczesne wnętrza?

Umywalka Smart marki Antado to koncepcja inteligentnego, wielofunkcyjnego produktu dedykowanego zarówno do łazienek domowych, jak również hotelowych, restauracyjnych czy biurowych. Lekka wizualnie forma wykonana została z dolomitowego konglomeratu, dzięki czemu jest idealnie gładka i perfekcyjnie wymodelowana. Dużą część umywalki zajmuje blat, co jest wygodnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli w domu są małe dzieci. Dzięki takim proporcjom konstrukcji wszelkie potrzebne akcesoria, takie jak mydło, pasta czy szczotka do zębów, będą zawsze w zasięgu ręki. Ręcznik i chusteczki higieniczne też będą bardzo blisko, ponieważ umywalka została przystosowana do obecności tych elementów. We frontowej części blatu znajdują się dwa otwory – większy jest wieszakiem na ręcznik, mniejszy podajnikiem chusteczek higienicznych (pudełko z chusteczkami wstawione jest w specjalną niszę pod umywalką). Czyż nie jest wygodnie mieć w łazience taką mądrą umywalkę?

ceramika łazienkowa

fot. ceramika łazienkowa

ceramika łazienkowa

fot. ceramika łazienkowa

Umywalka ta ma wymiary 14x 105 x 50 cm i dostępna jest wyłącznie w kolorze białym. Oferowana jest z jednym otworem na armaturę oraz specjalnymi białymi podpórkami przeznaczonymi do montażu. Umywalka Smart najpiękniej będzie prezentować się w towarzystwie ozdobnego syfonu w kolorze chromu lub stali szczotkowanej (w zależności od wykończenia baterii umywalkowej).
W ofercie Antado znajdziemy również specjalne lustro dedykowane do zestawienia z umywalką Smart. Jest to model o wymiarach 80 x 100 x 3,5 cm oprawiony w białą aluminiową ramę.
Tak przygotowany zestaw stworzy w każdej łazience harmonijną estetycznie, a przede wszystkim komfortową przestrzeń umywalkową.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)