Niepowtarzalna umywalka Smart

ceramika łazienkowa

fot. ceramika łazienkowa

Jest to Smart – umywalka, która łączy w sobie kilka funkcji. Jeden z owalnych otworów w jej przednim rancie służy za wieszak na ręcznik, drugi jest podajnikiem jednorazowych chusteczek. Udogodnieniem jest szeroki blat, który zwiększa funkcjonalność umywalki.

Umywalka Smart marki Antado to koncepcja inteligentnego, wielofunkcyjnego produktu dedykowanego zarówno do łazienek domowych, jak również hotelowych, restauracyjnych czy biurowych. Lekka wizualnie forma wykonana została z dolomitowego konglomeratu, dzięki czemu jest idealnie gładka i perfekcyjnie wymodelowana. Dużą część umywalki zajmuje blat, co jest wygodnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli w domu są małe dzieci. Dzięki takim proporcjom konstrukcji wszelkie potrzebne akcesoria, takie jak mydło, pasta czy szczotka do zębów, będą zawsze w zasięgu ręki. Ręcznik i chusteczki higieniczne też będą bardzo blisko, ponieważ umywalka została przystosowana do obecności tych elementów. We frontowej części blatu znajdują się dwa otwory – większy jest wieszakiem na ręcznik, mniejszy podajnikiem chusteczek higienicznych (pudełko z chusteczkami wstawione jest w specjalną niszę pod umywalką). Czyż nie jest wygodnie mieć w łazience taką mądrą umywalkę?

ceramika łazienkowa

fot. ceramika łazienkowa

ceramika łazienkowa

fot. ceramika łazienkowa

Umywalka ta ma wymiary 14x 105 x 50 cm i dostępna jest wyłącznie w kolorze białym. Oferowana jest z jednym otworem na armaturę oraz specjalnymi białymi podpórkami przeznaczonymi do montażu. Umywalka Smart najpiękniej będzie prezentować się w towarzystwie ozdobnego syfonu w kolorze chromu lub stali szczotkowanej (w zależności od wykończenia baterii umywalkowej).
W ofercie Antado znajdziemy również specjalne lustro dedykowane do zestawienia z umywalką Smart. Jest to model o wymiarach 80 x 100 x 3,5 cm oprawiony w białą aluminiową ramę.
Tak przygotowany zestaw stworzy w każdej łazience harmonijną estetycznie, a przede wszystkim komfortową przestrzeń umywalkową.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)