Niezastąpiona skrzynia – więcej miejsca na zabawki

meble

fot. meble

Już niedługo pod choinką pojawią się prezenty. To wielka radość i szczęście dla dzieci, ale także problem dla rodziców, jak znaleźć w pokoju malucha miejsce na nowe zabawki.

Przeczytaj również: Eleganckie panele prysznicowe

Jest taki niezwykły meble, który pomoże rozwiązać ten problem – skrzynia na zabawki. To miejsce przechowywania największych skarbów i najcenniejszych zabawek. Ponadto dzieci uwielbiają skrzynie, ponieważ obowiązkowe sprzątanie pokoju odbywa się w mgnieniu oka – wystarczy podnieść wieko, wrzucić wszystko co jest na podłodze i gotowe!

meble

fot. meble

W ofercie mebli Pinio znajdziemy kilka modeli skrzyń ToyBox, Asiento, Armada, Toto i Mini. Różnorodność ich form sprawi, że dobierzemy kształt najbardziej pasujący do pokoju dziecka.

Skrzynie wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Są dostępne w kolorze białym bądź waniliowym. Skrzynia piracka występuje dodatkowo w kolorze przecieranego drewna. Skrzynie ToTo i Mini wykonane są z płyty laminowanej i litego drewna sosnowego, mają nóżki w różnych kolorach.

Wszystkie skrzynie Pinio zapewniają bezpieczeństwo swoich małych użytkowników, ponieważ zostały wyposażone w specjalny siłownik i wycięcia w profilu, co przeciwdziała przycinaniu paluszków.

Zobacz również: Tolomeo znaczy ideał
meble

fot. meble

Skrzynia z płaską pokrywą może pełnić rolę ławeczki, na której można usiąść lub posadzić ulubioną zabawkę. Postawiona obok łóżka z lampką może stać się szafką nocną.

Jest to bardzo dekoracyjny element w pokoju dziecka. Warto ją wyeksponować tym bardziej, że niezwykłe zewnętrzne, przepastne wnętrze często inspiruje dzieci do fantastycznych zabaw, we wróżki, piratów, zaginione światy i skarby.

Zdarza się tak, że skrzynia długo towarzyszy dziecku stając się miejscem zamykania wielu sekretów, potem po latach wypełnia się rodzinnymi pamiątkami i staje przedmiotem sentymentalnym. Dlatego warto pomyśleć już dzisiaj o miejscu na skrzynię w pokoju dziecka, tym bardziej, że tuż po Świętach może być ona wyjątkowo przydatna.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)