Niezwykle uniwersalne ekspresy kombinowane

sprzęt AGD

fot. sprzęt AGD

Włoska marka De`Longhi wprowadza na rynek niezwykle uniwersalne ekspresy kombinowane, czyli urządzenia łączące ekspres ciśnieniowy i przelewowy w jednej, eleganckiej i zwartej formie. Te wszechstronne ekspresy, wyposażone są w moduł espresso i moduł parzenia kawy przelewowej. System espresso dostosowany jest zarówno do kawy mielonej, jak i kawy w saszetkach. Ale to jeszcze nie koniec. Ekspresy kombinowane wyposażone są także w system Cappuccino, który dzięki specjalnej dyszy mieszającej mleko, gorącą parę i powietrze przygotowuje idealnie spienione mleko.

Połączenie ekspresu ciśnieniowego z przelewowym to rozwiązanie idealne do biurowej kuchni, gdzie spożycie kawy jest duże, a oczekiwania w kwestii smaku i jakości wysokie. Ekspresy kombinowane doskonale spełniają także zróżnicowane wymagania domowników, oferując kawę, jaką każdy z członków rodziny lubi najbardziej, bez kompromisów i porannych dyskusji.

Ekspresy kombinowane De`Longhi wyposażone są w niezwykle nowoczesny, podwójny system filtracji wody, z filtrem chloru w części przelewowej i filtrem, zmiękczającym wodę w części espresso.

Dostęp do zbiornika na wodę oraz adaptera na kawę i pełna obsługa ekspresu jest w części frontowej, więc zagwarantowana jest najwyższa wygoda użytkowania, każdego z prezentowanych modeli.
Kompaktowe wymiary i elegancki, minimalistyczny projekt obudowy sprawiają, że ekspresy przelewowe doskonale będą pasować do każdej kuchni domowej czy biurowego aneksu kuchennego.
Prodyucent oferuje dwa nowe modele ekspresów kombinowanych BCO 420 i BCO410. Podstawową różnicą jest stały filtr w kształcie litery ‘V’, w module do parzenia kawy przelewowej, wbudowany w wyższym modelu oraz przedni panel wykonany ze stali nierdzewnej.
Ekspresy kombinowane De’Longhi zyskają z pewnością dużą grupę miłośników, gdyż bez żadnego kompromisu w kwestii jakości kawy, oferują różne możliwości jej przygotowania i zaparzenia. Uniwersalny specjalista – tak można najkrócej podsumować charakterystykę ekspresów kombinowanych De’Longhi.

Specyfikacja techniczna:
– Ekspres kombinowany BCO420
– możliwość przygotowania kawy espresso (15 bar), Cappuccino lub kawy przelewowej
– regulowana emisja pary
– podgrzewanie filiżanek
– moc wejściowa 1750 W

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)