Nowa cegła Sydney

Intensywna, grafitowo-srebrna barwa to znak rozpoznawczy nowej cegły klinkierowej marki Röben.

Nowa cegła Sydney wyróżnia się wśród innych ciekawą fakturą z nieregularnymi wgłębieniami i rysami, przypominającymi zadrapania. Wyjątkowy jest też kolor – ciemny, intrygujący, tajemniczy. Srebrne cieniowania nadają cegle dodatkowej elegancji.

To propozycja dla wszystkich zwolenników nasyconych, zdecydowanych barw i niestandardowych kształtów. Ze względu na odcień, nowy klinkier doskonale pasuje do współczesnej, minimalistycznej architektury miejskiej – pełnej monochromatycznej kolorystyki, surowych materiałów takich, jak metal, szkło, drewno czy kamień. Symbolem takiej architektury jest m.in. nowoczesne i tętniące życiem australijskie Sydney, stąd nazwa nowej cegły.

cegła klinkierowa

fot. cegła klinkierowa

Do zalet cegieł Sydney, poza wyjątkową strukturą, należą charakterystyczne dla klinkieru doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, są to materiały o uniwersalnym zastosowaniu, na elewacje zarówno domów jednorodzinnych, jak i większych obiektów. Z powodzeniem można je także stosować we wnętrzach oraz na elementach małej architektury wokół domu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)