Nowa emalia alkidowa do wnętrz i na zewnątrz

ogrodzenie

fot. ogrodzenie

Gama kolorów emalii JEDYNKA® DO DREWNA I METALU została wzbogacona o trzy nowe kolory: brąz czekoladowy, zielony ciemny i wiśniowy.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU to emalia na bazie żywicy alkidowej, która tworzy przyczepne do podłoża powłoki i szybko schnie, co gwarantuje sprawne malowanie.
W marcu 2010 roku oferta kolorystyczna emalii została uzupełniona o 3 nowe barwy: brąz czekoladowy, zielony ciemny i wiśniowy. Pełna gama JEDYNKI® DO DREWNA I METALU zawiera obecnie aż 22 gotowe kolory. Ta paleta barw daje możliwość idealnego doboru odcienia emalii w przypadku renowacji sprzętów wykonanych zarówno z metalu jak i drewna. Dla każdego z kolorów produkt dostępny jest w dwóch stopniach połysku – mat i połysk.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU może być wykorzystywana do dekoracyjno –ochronnego malowania powierzchni drewnianych i drewnopodobnych, tj. mebli, drzwi czy okien, oraz zagruntowanych powierzchni metalowych. Emalia tworzy powłoki odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też można ją stosować do renowacji powierzchni na zewnątrz budynków, np. parkanów czy mebli ogrodowych.
Dodatkowe atuty emalii to: wysoka wydajność – do 14 m2/l oraz łagodny zapach – cecha szczególnie istotna w przypadku malowania wewnątrz domów. Co bardzo ważne receptura produktu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu.

Szeroki wybór pojemności opakowań JEDYNKI® DO DREWNA I METALU – 0,4 l, 0,9 l, 2,5, 5 l i 10 l – pozwala na zakup odpowiedniej ilości farby adekwatnie do bieżących potrzeb.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)