Nowa kolekcja lamp z charakterem

lampa do nowoczesnego wnetrza

fot. lampa do nowoczesnego wnetrza

Podstawą aranżacji modnych, nowoczesnych wnętrz są zdecydowane kontrasty. Dzięki nim bowiem pomieszczenie nabiera charakteru i zyskuje na wyrazie. Firma Technolux, podążając za najnowszymi trendami, wprowadziła do swojej oferty nowe kolekcje. Zestawienie ciemnych, mocnych wzorów z delikatnością jasnego pergaminu sprawia, że lampy z tych linii znajdą uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających estetów..

Delikatne jak pergamin
Lampy z nowych kolekcji firmy Technolux – PUNCHER, BAR CODE, MILIA, KAMEA, OKI i IZOBAR – to propozycje dla wszystkich tych, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań i oryginalnych projektów. Proste, geometryczne abażury lamp wykonane są z naturalnej sklejki drewnianej, powycinanej w fantazyjne wzory. Wycięcia te wypełniono laminowanym na PCV pergaminem, dzięki czemu, po zapaleniu lampy, wnętrze naszego domu wypełnia się delikatnym, ciepłym światłem.

salon

fot. salon

Siła kontrastu
BAR CODE, IZOBAR, MILIA, KAMEA, OKI i PUNCHER to kolekcje, które przypadną do gustu zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Wszystko to za sprawą uniwersalnych wzorów i ponadczasowej kolorystyki.

Motywem, który pojawia się na abażurach lamp BAR CODE są ciemne, zróżnicowane pod względem szerokości pasy, które doskonale kontrastują z jasnym pergaminem i dają niezwykły, mocny efekt dekoracyjny. Dzięki temu zaś, że linie rozłożone są asymetrycznie, kolekcja BAR CODE jest jeszcze bardziej oryginalna i nietuzinkowa, a tym samym – idealna do męskiego, surowego wnętrza. Na lampach z kolejnych nowych linii, noszących wdzięczne nazwy IZOBAR i MILIA, również widnieją ciemne, różnej grubości pasy. W przypadku serii IZOBAR linie są delikatnie zagięte i przypominają wzór, który powstaje na pustynnych wydmach smaganych podmuchami wiatru, te z abażurów lamp MILIA wyglądem nawiązują do umaszczenia zebry. Kolekcje PUNCHER i KAMEA wyróżniają się natomiast na tle pozostałych subtelnymi, romantycznymi motywami. Abażury lamp z pierwszej linii ozdobione zostały fantazyjnymi wycięciami w kształcie kwiatów, seria KAMEA stylistycznie nawiązuje do wyglądu klasycznej, eleganckiej broszki. Obie kolekcje doskonale wpisują się w konwencję nowoczesnego, kobiecego wnętrza. Lampy z linii OKI, dzięki subtelnej kratce zdobiącej abażury, przywodzą natomiast na myśl delikatne, japońskie lampiony. Będą one zatem pasowały zarówno do pomieszczeń utrzymanych w klimacie minimalistycznym, jak tych urządzonych w intrygującym stylu fusion.

Kolekcje pełne wdzięku

lampa wisząca

fot. lampa wisząca

W skład nowoczesnych kolekcji PUNCHER, BAR CODE, MILIA i IZOBAR wchodzi pięć lamp: podłogowa, biurkowa, kinkiet i dwa zwisy – pojedynczy i podwójny. Serie KAMEA i OKI z kolei zawierają w sobie po cztery zwisy, kinkiet i lampę biurkową. Dzięki takiej różnorodności form mamy możliwość tworzenia dowolnych kombinacji aranżacyjnych. Niewielkie kinkiety doskonałe prezentować się będą na jasnej ścianie, dając ciekawy efekt świetlny, a jednocześnie stanowiąc niebanalną dekorację. Wysokie, mierzące aż 162 cm wysokości, lampy podłogowe z kolekcji PUNCHER, BAR CODE, MILIA i IZOBAR staną się bez wątpienia jednym z mocniejszych akcentów w pomieszczeniu i wydobędą z mroku każdy zakamarek wnętrza. Lampki biurkowe zaś, delikatne niczym lampion, sprawdzą się zarówno na stole, sekretarzyku, jak i toaletce.

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiedniej oprawy. Z tego względu, że opierają się one na minimalizmie, wystarczy jeden mocny akcent, który podkreśli ich charakter. Lampy z nowych kolekcji to propozycje, które bez wątpienia dodadzą wyrazu każdemu pomieszczeniu..

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)