Nowa kolekcja lamp z charakterem

lampa do nowoczesnego wnetrza

fot. lampa do nowoczesnego wnetrza

Podstawą aranżacji modnych, nowoczesnych wnętrz są zdecydowane kontrasty. Dzięki nim bowiem pomieszczenie nabiera charakteru i zyskuje na wyrazie. Firma Technolux, podążając za najnowszymi trendami, wprowadziła do swojej oferty nowe kolekcje. Zestawienie ciemnych, mocnych wzorów z delikatnością jasnego pergaminu sprawia, że lampy z tych linii znajdą uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających estetów..

Zobacz również: Wariacje na temat hokerów

Delikatne jak pergamin
Lampy z nowych kolekcji firmy Technolux – PUNCHER, BAR CODE, MILIA, KAMEA, OKI i IZOBAR – to propozycje dla wszystkich tych, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań i oryginalnych projektów. Proste, geometryczne abażury lamp wykonane są z naturalnej sklejki drewnianej, powycinanej w fantazyjne wzory. Wycięcia te wypełniono laminowanym na PCV pergaminem, dzięki czemu, po zapaleniu lampy, wnętrze naszego domu wypełnia się delikatnym, ciepłym światłem.

Siła kontrastu
BAR CODE, IZOBAR, MILIA, KAMEA, OKI i PUNCHER to kolekcje, które przypadną do gustu zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Wszystko to za sprawą uniwersalnych wzorów i ponadczasowej kolorystyki.

Motywem, który pojawia się na abażurach lamp BAR CODE są ciemne, zróżnicowane pod względem szerokości pasy, które doskonale kontrastują z jasnym pergaminem i dają niezwykły, mocny efekt dekoracyjny. Dzięki temu zaś, że linie rozłożone są asymetrycznie, kolekcja BAR CODE jest jeszcze bardziej oryginalna i nietuzinkowa, a tym samym – idealna do męskiego, surowego wnętrza. Na lampach z kolejnych nowych linii, noszących wdzięczne nazwy IZOBAR i MILIA, również widnieją ciemne, różnej grubości pasy. W przypadku serii IZOBAR linie są delikatnie zagięte i przypominają wzór, który powstaje na pustynnych wydmach smaganych podmuchami wiatru, te z abażurów lamp MILIA wyglądem nawiązują do umaszczenia zebry. Kolekcje PUNCHER i KAMEA wyróżniają się natomiast na tle pozostałych subtelnymi, romantycznymi motywami. Abażury lamp z pierwszej linii ozdobione zostały fantazyjnymi wycięciami w kształcie kwiatów, seria KAMEA stylistycznie nawiązuje do wyglądu klasycznej, eleganckiej broszki. Obie kolekcje doskonale wpisują się w konwencję nowoczesnego, kobiecego wnętrza. Lampy z linii OKI, dzięki subtelnej kratce zdobiącej abażury, przywodzą natomiast na myśl delikatne, japońskie lampiony. Będą one zatem pasowały zarówno do pomieszczeń utrzymanych w klimacie minimalistycznym, jak tych urządzonych w intrygującym stylu fusion.

Kolekcje pełne wdzięku

lampa wisząca

fot. lampa wisząca

W skład nowoczesnych kolekcji PUNCHER, BAR CODE, MILIA i IZOBAR wchodzi pięć lamp: podłogowa, biurkowa, kinkiet i dwa zwisy – pojedynczy i podwójny. Serie KAMEA i OKI z kolei zawierają w sobie po cztery zwisy, kinkiet i lampę biurkową. Dzięki takiej różnorodności form mamy możliwość tworzenia dowolnych kombinacji aranżacyjnych. Niewielkie kinkiety doskonałe prezentować się będą na jasnej ścianie, dając ciekawy efekt świetlny, a jednocześnie stanowiąc niebanalną dekorację. Wysokie, mierzące aż 162 cm wysokości, lampy podłogowe z kolekcji PUNCHER, BAR CODE, MILIA i IZOBAR staną się bez wątpienia jednym z mocniejszych akcentów w pomieszczeniu i wydobędą z mroku każdy zakamarek wnętrza. Lampki biurkowe zaś, delikatne niczym lampion, sprawdzą się zarówno na stole, sekretarzyku, jak i toaletce.

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiedniej oprawy. Z tego względu, że opierają się one na minimalizmie, wystarczy jeden mocny akcent, który podkreśli ich charakter. Lampy z nowych kolekcji to propozycje, które bez wątpienia dodadzą wyrazu każdemu pomieszczeniu..

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)