Nowa strona internetowa firmy Archicom

deweloperzy

fot. deweloperzy

Odświeżony layout, innowacyjne funkcjonalności i uproszczona nawigacja – to najważniejsze atrybuty nowej strony internetowej firmy Archicom, jednego z największych deweloperów na Dolnym Śląsku. Serwis wykonała agencja interaktywna Artefakt.pl.

Strona prezentuje aktualnie realizowane inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Jest dostosowana do aktualnie obowiązujących trendów internetowych. Jasny, przejrzysty layout, a także zmieniona struktura strony umożliwiają szybkie dotarcie do treści, które będą najbardziej interesujące dla użytkowników.

Archicom to dziś cieszący się największym zainteresowaniem deweloper we Wrocławiu. Dwie inwestycje mieszkaniowe – Olimpia Port i Cztery Pory Roku – są najchętniej wybieranymi lokalizacjami, w głównym nurcie rynkowym. Osiedle apartamentowe Ogrody Hallera oferuje już trzeci etap apartamentów, a do użytku zostały właśnie oddane jedyne lofty we Wrocławiu – Lofty Platinum. – Tak bogata oferta i duże zainteresowanie klientów wymagały usprawnienia w poszukiwaniu ofert – tłumaczy Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Archicomu. – Nie bez znaczenia było też zwiększenie wydajności serwisu. Z analiz wiemy, że czytają nas nie tylko Ci, którzy chcą kupić mieszkanie w Archicomie, ale też ci, którzy szukają rzetelnych informacji dotyczących procesu zakupowego – dodaje.

Nowa wersja strony zawiera funkcjonalną wyszukiwarkę mieszkań, które są aktualnie dostępne w ofercie firmy. Użytkownicy mogą wybrać lokalizację mieszkania, określić liczbę pokoi i przybliżoną cenę. Wyniki wyszukiwania można sortować po cenie lub pod względem metrażu lokalu. Dzięki połączeniu serwisu z wewnętrznym systemem informatycznym firmy Archicom dane o dostępności i cenach mieszkań są zawsze aktualne.

W projekcie duży nacisk położono na zapewnienie łatwego kontaktu potencjalnych klientów z przedstawicielem firmy. Na każdej podstronie dostępne są dane kontaktowe doradcy klienta. Osoby zainteresowane ofertą firmy mogą również obserwować oficjalne profile w mediach społecznościowych (m.in. na portalu Facebook.com), a także odwiedzić firmowego bloga, na którym znajdą wiele użytecznych informacji na temat inwestycji prowadzonych przez Archicom, ale także dotyczących polskiego rynku mieszkaniowego.

Strona jest dostępna pod adresem: www.archicom.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)