Nowe akcesoria do szafy

Wieszak na spodnie

fot. Wieszak na spodnie

Przed nami wiosenne porządki. Czas, w którym – jak co roku – będziemy się zastanawiać, w jaki sposób zaprowadzić ład w naszych ubraniach. Jak je najlepiej posortować, aby nie szukać godzinami właściwej bluzki lub paska? Pomóc nam może w tym nowe wyposażenie do zagospodarowania szafy wnękowej i garderoby.

Długoletni staż oraz doświadczenie firmy Komandor zaowocowały opracowaniem nowatorskich rozwiązań w tym zakresie. Sprawią one, że już nigdy nie będziemy się zastanawiać, gdzie podział się ulubiony szal, krawat czy szpilki.

Nowa seria akcesoriów do szafy firmy Komandor składa się z siedmiu produktów. Wzbogaca ona ofertę akcesoriów o funkcjonalne wieszaki i kosze, dzięki którym np. dotychczas przerzucana z kąta w kąt, nieuprasowana bielizna znajdzie teraz miejsce za drzwiami szafy. Różnorodność nowych elementów umożliwia swobodę projektowania przy jednoczesnym zachowaniu tego samego stylu w całej garderobie. Przemyślane rozplanowanie tych akcesoriów ułatwia codzienne korzystanie z szafy. Dzięki nowym rozwiązaniom, każdy element naszej garderoby ma swoje określone miejsce, co pozwala nawet po ciężkim dniu w pracy, niemalże mechanicznie odkładać ubrania na swoje miejsce.

Kosz druciany
Kosz druciany doskonale sprawdza się w zabudowach zamiast tradycyjnych szuflad. Ażurowa konstrukcja pozwala zobaczyć zawartość, bez niepotrzebnego wysuwania kosza. Umożliwia ona także swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu ubrania pozostają dłużej świeże. Dodatkowym atutem tego kosza jest jego wytrzymałość na duże obciążenia, gdyż wykonany został z drutu stalowego.

Wieszak na spodnie

Elementy garderoby

fot. Elementy garderoby

Zaletą nowego wieszaka na spodnie jest możliwość wysuwania go, dzięki czemu dostęp do każdej pary spodni jest bardzo wygodny. Swobodnie pomieścimy na nim ośmioro spodni. Drążki zostały wyposażone w antypoślizgowe gumki, które zapobiegają zsuwaniu się odzieży. Przechowując spodnie na wieszaku, nie narażamy ich na dodatkowe zagniecenia, więc odzież nie wymaga prasowania po każdorazowym wyjęciu z szafy. Dodatkowo za drążkami na spodnie została wygospodarowana półka, np. na paski czy szczotkę do czyszczenia odzieży. Wieszak bardzo dobrze sprawdzi się również, w zabudowach dziecięcych. Dziecku dużo łatwiej zawiesić spodenki na drążku, niż je złożyć.

Półka na buty
Półka do przechowywania obuwia może pomieścić 4 pary butów. Posiada możliwość pełnego wysuwu, który ułatwia dostęp do każdej pary obuwia. Skośna konstrukcja półki powoduje, że na tej samej głębokości zabudowy zmieści się dodatkowa para obuwia, a wysokiej jakości pokrycie galwaniczne sprawia, że produkt jest wyjątkowo odporny na ewentualną wilgoć.

Kosz na bieliznę
Worek z powodzeniem może służyć zarówno do przechowywania ubrań przeznaczonych do prasowania, jak i odzieży do prania. Łatwo go utrzymać w czystości, gdyż płótno pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, a dodatkowo możemy je łatwo zdemontować i wyprać. Stosunkowo niewielkie gabaryty produktu pozwalają na użycie kilku worków w jednej zabudowie. Możemy więc wyposażyć swoją szafę w worki z których każdy będzie przeznaczony na ubrania w innych kolorach, np. przeznaczony na rzeczy białe, czarne i kolorowe osobno). Dzięki temu unikamy bezpośrednio przed praniem, dodatkowej segregacji odzieży. Ze względu na dużą oszczędność czasu, rozwiązania takie cieszą się obecnie coraz większą popularnością.

Stojak na buty

garderoba

fot. garderoba

Ze względu na możliwość pełnego wysuwu nowy stojak na buty zapewnia łatwy dostęp do każdej pary. Zawieszając nasze pantofle lub mokasyny na prawidła, unikamy konieczności ich dodatkowego wypychania i nawet długo przechowywane obuwie zachowuje swój pierwotny kształt. Dzięki stojakowi, zyskujemy równiutki szereg obuwia, a to sprzyja wrażeniu idealnego porządku.

Wieszak na krawaty i paski
Kolejnym nowym rozwiązaniem jest wieszak, który pozwala na funkcjonalne uporządkowanie krawatów i pasków. Wieszak pomieści minimum 11 krawatów i 6 pasków. Podobnie jak inne produkty z tej serii, można go całkowicie wysunąć, dzięki temu użytkownik posiada łatwy dostęp do każdego krawata czy paska. A to – zwłaszcza w momentach pośpiechu – zdecydowanie pomaga nam dokonać odpowiedniego wyboru.

Wieszak ten częścią całej linii wzorniczej, a to daje nam możliwość jednorodnej aranżacji wnętrza szafy. Unikamy tym samym użycia różnych elementów w jednej zabudowie. Nowoczesne wzornictwo i estetyka wykonania oraz niewidoczne wszelkie detale techniczne (wkręty, śruby itp.) sprawiają, że produkt jest atrakcyjny wizualnie i wraz z pozostałymi akcesoriami tworzy spójną stylistyczną całość.

Mechanizmy jezdne nowych akcesoriów, oparte są na prowadnicach kulkowych z tzw. soft closing. Dzięki nim akcesoria poruszają się płynnie, a ich domykanie nie powoduje hałasu. Przemyślana konstrukcja i wzornictwo powodują, iż całość zabudowy prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Poszczególne akcesoria wpływają pozytywnie, zarówno na charakter użytkowy, jak i estetyczny naszej szafy czy garderoby. Kształt i kolorystyka produktów została starannie dobrana. Elementy chromowane podkreślają szlachetność aluminium, a elementy z tworzywa idealnie współgrają z konstrukcją, tworząc tym samym spójną całość – mówi Marcin Jasiński Dyrektor Działu Akcesoriów firmy Komandor.

Ogólna specyfikacja techniczna:
– Rama i konstrukcja koszy – drut stalowy pokrycie galwaniczne (kolor – chrom błyszczący).
– Maskownice prowadnic – profil aluminiowy anodowany (kolor – anoda naturalna).
– Zakończenia prowadnic – tworzywo lakierowane (kolor – efekt anody naturalnej).
– Wkładki z logo – tworzywo metalizowane (kolor – efekt chromu błyszczącego).
– Elementy jezdne – prowadnica kulkowa z pełnym wysuwem i mechanizmem miękkiego domykania ”soft-close”

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)