Nowe kolekcje paneli: Dream, Time i Home

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych zadedykował trzy kolekcje paneli podłogowych sieci marketów budowlanych Castorama. Dream (ang. marzenie), Time (czas) i Home (dom) to blisko 20 oryginalnych dekorów, dzięki którym można szybko spełnić swoje marzenie o pięknym domu samodzielnie montując wybrane panele.

Sieć marketów Castorama oferuje materiały budowlane, dekoracyjne, narzędzia oraz produkty do aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Castorama jest jednym z największych dystrybutorów paneli podłogowych w Polsce. Klienci tej sieci do tej pory mogli korzystać ze standardowej oferty firmy Classen. Teraz, specjalnie dla nich, stworzyliśmy dodatkowe trzy kolekcje, których nie będzie można kupić w żadnym innym sklepie – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Linię Dream (ang. marzenie) tworzy pięć oryginalnych dekorów: Dąb Alhambra, Dąb Torrington, Grusza Denver, Klon Edmonton i Teak Kendari. Dzięki estetycznemu wykończeniu krawędzi (V-fuga) panele przypominają prawdziwe deski drewniane, przez co pomieszczenia zyskują dostojny i wyjątkowy charakter. Wąskie deski o grubości 8mm i wysokiej klasie ścieralności (AC4) sprawdzą się w intensywnie użytkowanych wnętrzach, np. w holach i gabinetach.

salon

fot. salon

Mahoń Borneo i pięć rodzajów dębu: Lancaster, Preston, Denver, Ibiza i Alcanta to z kolei dekory kolekcji paneli podłogowych Home (ang. dom). Siedmiomilimetrowej grubości deski i wysoka klasa ścieralności AC4 to właściwości optymalne do mieszkań i domów. Każdy z sześciu odcieni będzie odpowiedni do przedpokoju, holu, kuchni, pokoju dziecięcego czy biura.

Time (ang. czas), trzecia z kolekcji dedykowanych Castoramie, składa się z siedmiu dekorów, które nazwami nawiązują do angielskich miast i miasteczek. Dąb Riverside, Dąb Richmond, Dąb Merida, Jesion Baltimore, Orzech Corley, Hikora Burlington i Orzech Brandon umożliwią urządzenie mieszkania w prawdziwie angielskim, eklektycznym stylu, który pozwala na łączenie klasyki
z nowoczesnością. Kolekcja Time to deski o grubości 7mm i klasie ścieralności AC3.

Wszystkie trzy kolekcje posiadają Isowaxx, czyli zabezpieczenie przed wnikaniem wilgoci, które zapewnia specjalna kompozycja wosków pokrywająca brzegi paneli. Dodatkowo, zastosowane w kolekcjach Home i Time system EasyConnect, a w linii Dream system Megaloc, umożliwią szybki i wyjątkowo łatwy montaż desek.

Kolekcje paneli podłogowych Dream, Home i Time firmy Classen są dostępne wyłącznie w sieci marketów Castorama.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:
Kolekcja paneli podłogowych Dream – ok. 47 zł/m2
Kolekcja paneli podłogowych Home – ok. 37 zł/m2
Kolekcja paneli podłogowych Time – ok. 30 zł/m2

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)