Nowe miejsce w sieci dla wielbicieli żeliwa

garnek

fot. garnek

Za granicą bardzo popularne są sklepy internetowe poświęcone jednej dziedzinie lub grupie produktów. W takim specjalistycznym sklepie znajdziemy nie tylko pieczołowicie dobrane produkty, ale również kompendium wiedzy na ich temat, a pracownicy służą fachową radą i pomocą na każdym etapie zakupów.

Przeczytaj również: Biały nie musi znaczyć: zimny

Na polskim rynku powoli pojawiają się takie miejsca, stworzone przez pasjonatów, którzy chcą nie tylko sprzedawać wyselekcjonowane produkty, ale również dzielić się swoją wiedzą i pasją.

ŻeliwneNaczynia.pl to stosunkowo nowy sklep, w którym, jak sama nazwa mówi, znajdą Państwo najwyższej jakości żeliwne garnki, patelnie i brytfanny trzech marek Skeppshult, Staub – które możesz znaleźć tutaj i Le Creuset. W jego przestrzeni znalazło się także miejsce na filmy, artykuły i szczegółowe informacje dotyczące żeliwa. Każdy, kto chce się dowiedzieć, w jaki sposób dbać o żeliwne naczynia, konserwować je, jak dobrać żeliwne patelnie, czy garnki oraz jak najlepiej wykorzystać ich właściwości, na pewno znajdzie odpowiedź na każde pytanie. A nawet, jeśli nie rozwieje to wszystkich jego wątpliwości, obsługa sklepu na pewno mu pomoże.

naczynia żeliwne

fot. naczynia żeliwne

Sklep www.zeliwnenaczynia.pl to inicjatywa właścicieli Grupy Smak Prostoty, którzy od lat pasjonują się żeliwem. Ich celem było stworzenie sklepu, który nie tylko pomoże klientom wybrać odpowiednie naczynia, ale także obudzi w nich pasję i miłość do żeliwa. Bo, jak sami twierdzą, gotowanie i smażenie w tych niezwykłych garnkach i patelniach nie ma sobie równych i uzależnia. Patrząc na to, ile wysiłku i pasji włożyli w ten niezwykły sklep, trudno się z nimi nie zgodzić.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)