Nowe standardy dla łazienki jutra

Cayono to komfortowy model wanny, która posiada wszelkie cechy, by stać się „klasykiem”. Nowa wanna z kolekcji Advantage charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, doskonałą jakością oraz co równie ważne – atrakcyjną ceną. Połączenie tych wszystkich cech, także w tradycyjnym wystroju pozwala stworzyć przytulne wnętrza z atmosferą sprzyjającą odprężeniu i relaksowi.

Wygląd współczesnej łazienki odzwierciedla nie tylko indywidualne preferencje użytkowników. Wiele zależy od preferowanego przez domowników stylu, kształtu pomieszczenia, jego wymiarów oraz budżetu. Bardzo często projektanci muszą zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem, aby w niewielkim pomieszczeniu, wykorzystując ograniczone środki finansowe stworzyć wygodną i przytulną łazienkę.

łazienka

Przeczytaj również: Relaks godny bogów

fot. łazienka

Design i jakość w przystępnej cenie
Wanna Cayono marki Kaldewei będzie dostępna w pięciu rozmiarach – 150x 70 cm, 160 x 70 cm, 170 x 70 cm, 170 x 75 cm i 180 x 80 cm. W aranżacji łazienki może stać się uniwersalną bazę, podstawę aranżacji zarówno małej łazienki, jak i dużego pokoju kąpielowego dla wieloosobowej rodziny. Specjalnie zaprojektowane dno w wannie Cayono na życzenie klienta może być wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, która zapewni bezpieczną kąpiel pod prysznicem.

Szeroki rant w nogach wanny może posłużyć jako półeczka do odkładania niezbędnych drobiazgów i kosmetyków i miejsce do montażu armatury.

wanna

fot. wanna

Wanna Cayono została wyprodukowana z materiałów najwyższej jakości. Ponieważ prawdziwy relaks i odprężenie jest możliwe jedynie w miejscu, w którym czujemy się bezpiecznie. Powierzchnię pokrywa warstwa 3,5 mm stali emaliowanej na której nie powstają nawet najdrobniejsze zarysowania – siedliska brudu, szkodliwych bakterii i grzybów. To na pewno ważna i uspokajająca wiadomość dla zwolenników długich gorących kąpieli. Dodatkowym atutem jest łatwość pielęgnacji. Zaschnięte ślady wody oraz osady z kamienia można łatwo i szybko usunąć za pomocą miękkiej, wilgotnej szmatki. Nawet po długim i intensywnym okresie użytkowania powierzchnia wanien wykonanych z 3,5 mm emaliowanej stali Kaldewei nie wykazuje najmniejszych śladów zużycia. Ponadto producent udziela na swoje wyroby 30 lat gwarancji.

Przeczytaj: Zaczarowany ogród

Niezwykła praktyczność i trwałość wanien Cayono przemawiają za wykorzystaniem ich w obiektach użyteczności publicznej, takich jak szpitale czy domy opieki, jak również w apartamentach i mieszkaniach przeznaczonych pod wynajem.

„Wanna Cayono doskonale spełnia wszystkie wymagania stawiane łazienkowym „klasykom”. Ma ponadczasowy, minimalistyczny design, wyróżnia się wśród innych produktów doskonałą jakością materiału i wykonania. Jej dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena. Ma więc wszystkie cechy oraz potencjał niezbędny do tego, aby stać się nowym wzorem łazienkowego standardu” – mówi Nicole Roesler dyrektor ds. marketingu Kaldewei. I dodaje – „Kaldewei wprowadza na rynek produkt, który dzięki 30 letniej gwarancji wyróżnia się nie tylko trwałością, funkcjonalnością czy piękną formą, ale jako produkt markowy niesie ze sobą pewność wyboru niezawodnej jakości.” REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)