Nowe systemy drzwi przesuwnych

System Winnipeg

fot. System Winnipeg

Działalność HURTOWNI KOMANDOR, zainaugurowana podczas tegorocznej edycji Targów FURNICA w Poznaniu, zbiegła się z premierą dwóch nowych systemów do drzwi przesuwnych – Yoho i Winnipeg.

Sieć HURTOWNI KOMANDOR poszerzyła swoją ofertę o dwa nowe systemy drzwi przesuwnych. Nowe systemy Yoho o Winnipeg zostały wykonane ze stopów aluminium i przystosowane do płyt meblowych, a także wypełnień szklanych o grubości od 4 do 18 mm. Od początku kwietnia systemy te są dostępne w sprzedaży hurtowej.

System Winnipeg zaprojektowano do wypełnienia ze szkła o grubości 4 i 4,6 mm oraz paneli z materiałów drewnopochodnych np. płyt wiórowych laminowanych o grubości 10 mm. Elementy jezdne (wózki dolne) posiadają rolki z łożyskami kulkowymi, co zapewnia im długotrwałą i płynną pracę.

Zobacz również: Zaproś kwiaty do domu
System Yoho

fot. System Yoho

W drzwiach można zastosować listwę łączącą, która umożliwia zastosowanie różnych wypełnień kolorystycznych, jak też łączenie płyty ze szkłem dekoracyjnym i lustrem. Zaletą takiego systemu jest atrakcyjna cena, prosty montaż oraz estetyczny i nowoczesny wygląd. Takie rozwiązanie daje duże możliwości aranżacyjne. System ten daje do wyboru trzy kształty ramiaka pionowego, a każdy profil jest dostępny w dwóch kolorach – anoda naturalna oraz anoda szampańska.

System Yoho został zaprojektowany z myślą o panelach wykonanych z materiałów drewnopochodnych np. płyt wiórowych laminowanych o grubości 16 i 18 mm. Wypełnieniem może także być szkło dekoracyjne, które jest naklejane na płytę wiórową lub MDF o grubości 12mm.

Elementy jezdne w postaci wózków dolnych przykręcone są do płyty będącej wypełnieniem drzwi. Konieczne jest wykonanie frezowania w płycie i ramiaku poziomym w celu prawidłowego montażu wózków.

System Yoho można w prosty sposób zamontować bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi i maszyn. Z racji tego, że profile są przystosowane do wypełnień z płyty drewnopochodnej o grubości 16 i 18 mm, można zastosować taką samą płytę w drzwiach przesuwnych jak i w elementach tworzących wnętrze zabudowy.

Elementy systemu jezdnego – prowadniki górne – oraz tor górny i dolny są takie same jak dla obu systemów. Systemy Winnipeg i Yoho są dostępne w kolorach anoda naturalna (AN) oraz anoda szampańska (AS).

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)