Nowe wzory zasłon prysznicowych

zasłona prysznicowa

fot. zasłona prysznicowa

Nowe zasłony prysznicowe marki Sealskin wzbogaciły ofertę tekstyliów łazienkowych firmy Coram Poland. Pośród kilkunastu produktów, można znaleźć zasłony o klasycznej stylistyce, zasłony dedykowane do łazienki nowoczesnej, a także do łazienki dziecięcej.

Amsterdam to zasłona prysznicowa, która swoją stylistyką nawiązuje do holenderskiego wzornictwa i kolorystyki. Biel w zestawieniu z kobaltowym niebieskim to podstawowe barwy używane do zdobienia tradycyjnej holenderskiej porcelany stołowej. Charakterystyczny motyw dekoracyjny przedstawia rysunek typowych dla miasta kamieniczek, ciasno ustawionych na brzegach kanału. Zasłona Amsterdam, o wymiarach 180x 200 cm, wykonana została z poliestru, kosztuje ok. 95 zł. Do takiej zasłonki można zakupić akrylowy dywanik o wymiarach 60×90 cm z takim samym motywem dekoracyjnym.

W fioletowej tonacji utrzymana jest zasłona o nazwie Coloris. Uwagę przykuwa elegancki sposób przygotowania materiału do montażu, ponieważ zasłona została wyposażona w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest łatwy i pozwala tkaninie na swobodne układanie. Została ona wykonana z poliestru i ma wymiary 180×200 cm. Kosztuje brutto ok. 81 zł. Dostępna jest także w jaśniejszej wersji, w kolorze bieli złamanej szarością.

Zasłona Bambi Multi jest barwną tkaniną, pełną kolorowych zwierzątek. Dedykowana dla najmłodszych domowników, których z pewnością zachwyci różnorodna kolorystyka, jak również ilustracje na których można dostrzec znanego z bajki jelonka Bambi, motylki i króliczki. Poliestrowa zasłona Bambi Multi kosztuje brutto 75 zł.

Zasłona prysznicowa digits

Przeczytaj również: Klasyka obita tkaniną

fot. Zasłona prysznicowa digits

Można wyobrazić sobie, że zapisane na zasłonie Digits cyfry to numer telefonu, do kogoś, kto mieszka w Nowym Jorku – tak przynajmniej podpowiada skrót widoczny w prawym górnym rogu zasłony. Kto to może być? W tym miejscu musimy jeszcze bardziej poruszyć naszą wyobraźnię, ponieważ numer widoczny na tkaninie jest niepełny, brakuje kilku cyfr. Intrygująca treść zasłony, plus uniwersalna biało-szara kolorystyka sprawiają, że świetnie odnajdzie się ona w łazienkach utrzymanych w nowoczesnym stylu. Poliestrowa tkanina o wymiarach 180×200 cm kosztuje ok. 113 zł. W ofercie tekstyliów Sealskin można znaleźć pasujący do zasłony dywanik o wymiarach 60×90 cm.

Kolorystyczny minimalizm zasłony Paul projektanci firmy Sealskin przełamali mocnym barwnym akcentem w postaci tęczowych pasów. Kontrast użyty został delikatnie, na górze i dole tkaniny. Zasłona Paul, oprócz wersji grafitowej, ma także wersję białą. Jest ona zbudowana na tej samej zasadzie dekoracyjnej (kolorowe pasy góra-dół). Poliestrowa zasłona o wymiarach 180×200 cm kosztuje brutto 106 zł.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)