Nowe wzory zasłon prysznicowych

zasłona prysznicowa

fot. zasłona prysznicowa

Nowe zasłony prysznicowe marki Sealskin wzbogaciły ofertę tekstyliów łazienkowych firmy Coram Poland. Pośród kilkunastu produktów, można znaleźć zasłony o klasycznej stylistyce, zasłony dedykowane do łazienki nowoczesnej, a także do łazienki dziecięcej.

Amsterdam to zasłona prysznicowa, która swoją stylistyką nawiązuje do holenderskiego wzornictwa i kolorystyki. Biel w zestawieniu z kobaltowym niebieskim to podstawowe barwy używane do zdobienia tradycyjnej holenderskiej porcelany stołowej. Charakterystyczny motyw dekoracyjny przedstawia rysunek typowych dla miasta kamieniczek, ciasno ustawionych na brzegach kanału. Zasłona Amsterdam, o wymiarach 180x 200 cm, wykonana została z poliestru, kosztuje ok. 95 zł. Do takiej zasłonki można zakupić akrylowy dywanik o wymiarach 60×90 cm z takim samym motywem dekoracyjnym.

zasłona prysznicowa

fot. zasłona prysznicowa

W fioletowej tonacji utrzymana jest zasłona o nazwie Coloris. Uwagę przykuwa elegancki sposób przygotowania materiału do montażu, ponieważ zasłona została wyposażona w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest łatwy i pozwala tkaninie na swobodne układanie. Została ona wykonana z poliestru i ma wymiary 180×200 cm. Kosztuje brutto ok. 81 zł. Dostępna jest także w jaśniejszej wersji, w kolorze bieli złamanej szarością.

Zasłona Bambi Multi jest barwną tkaniną, pełną kolorowych zwierzątek. Dedykowana dla najmłodszych domowników, których z pewnością zachwyci różnorodna kolorystyka, jak również ilustracje na których można dostrzec znanego z bajki jelonka Bambi, motylki i króliczki. Poliestrowa zasłona Bambi Multi kosztuje brutto 75 zł.

Zasłona prysznicowa digits

fot. Zasłona prysznicowa digits

Można wyobrazić sobie, że zapisane na zasłonie Digits cyfry to numer telefonu, do kogoś, kto mieszka w Nowym Jorku – tak przynajmniej podpowiada skrót widoczny w prawym górnym rogu zasłony. Kto to może być? W tym miejscu musimy jeszcze bardziej poruszyć naszą wyobraźnię, ponieważ numer widoczny na tkaninie jest niepełny, brakuje kilku cyfr. Intrygująca treść zasłony, plus uniwersalna biało-szara kolorystyka sprawiają, że świetnie odnajdzie się ona w łazienkach utrzymanych w nowoczesnym stylu. Poliestrowa tkanina o wymiarach 180×200 cm kosztuje ok. 113 zł. W ofercie tekstyliów Sealskin można znaleźć pasujący do zasłony dywanik o wymiarach 60×90 cm.

Kolorystyczny minimalizm zasłony Paul projektanci firmy Sealskin przełamali mocnym barwnym akcentem w postaci tęczowych pasów. Kontrast użyty został delikatnie, na górze i dole tkaniny. Zasłona Paul, oprócz wersji grafitowej, ma także wersję białą. Jest ona zbudowana na tej samej zasadzie dekoracyjnej (kolorowe pasy góra-dół). Poliestrowa zasłona o wymiarach 180×200 cm kosztuje brutto 106 zł.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)