Nowoczesna elegancja zamknięta w kwadracie

meble do salonu

fot. meble do salonu

Trwa moda na proste rozwiązania i przejrzystości w designie – estetyka stylu skandynawskiego nadal świeci swe triumfy wśród naszych wyborów. Charakterystyczny wygląd połączony z funkcjonalnością i wygodą odnajdziemy między innymi w sofach SQUARE niemieckiej marki Brühl.

Styl skandynawski nie jest kanonem zamkniętym. We wnętrzach odnajdziemy zarówno antyki, jak i nowoczesne meble – grunt by były proste, ergonomiczne i rozjaśniały wnętrze. Podstawowym kolorem dla tego stylu jest biel. Meble w roli kolorowych akcentów na jasnym tle także są mile widziane. Jeżeli dołączymy do tego drewnianą podłogę, brak firanek i proste oświetlenie w metalowych abażurach, otrzymamy design z luksusowego magazynu o aranżacji wnętrz.

meble do salonu

Przeczytaj również: Różne oblicza płytek gresowych

fot. meble do salonu

meble do salonu

fot. meble do salonu

Proste rozwiązania
Rozkładana sofa SQUARE marki Brühl łączy w sobie wszystkie elementy stylu skandynawskiego. Oparta na oryginalnym, prostym chromowanym stelażu, dostępna jest w wersjach z różnych tkanin i z wieloma dodatkami. Projektanci Volker Laprell oraz Volker Classen zawarli w swoim projekcie ciekawe technologiczne rozwiązania – sofa posiada dwanaście pozycji stopnia nachylenia oparcia, aż do położenia całkowicie płaskiego. Co ciekawe, posiada dodatkowe poduszki i zdejmowane pokrycie z możliwością wymiany. Teraz będziemy mogli mieć co chwilę “nową” sofę!REKLAMAPK

Przeczytaj również: Styl klasyczny, a modernizm
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)