Nowoczesna kolekcja osprzętu elektrycznego

Wystrój wnętrza ma wpływ na samopoczucie osób, które spędzają czas w danym pomieszczeniu. Związane jest to zarówno z estetyką, jak i z funkcjonalnością wykorzystanych elementów wyposażenia. Idealną harmonię aranżacji może zaburzyć jeden szczegół, dlatego istotne jest dopracowanie koncepcji od samego początku do końca. Osprzęt elektryczny z z serii Impresja firmy Ospel łączy w sobie użyteczność z eleganckim wzornictwem, a szeroki wybór modeli i kolorystyki pozwala dopasować dany produkt do niemal każdego wystroju wnętrza.

osprzęt elektryczny

fot. osprzęt elektryczny

Impresjonistyczna kolekcja
Osprzęt elektryczny teoretycznie należy do jednych z najmniejszych komponentów wystroju wnętrza, jednak źle dobrany może zakłócić nawet najbardziej pieczołowicie skomponowaną aranżację.
Wybierając łączniki czy gniazda elektryczne należy z jednej strony zwrócić uwagę na ich dopasowanie kolorystyczne do stylistyki wnętrza, a z drugiej na kształt i wzornictwo. Modele wchodzące w skład podtynkowej serii Impresja charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim kształtem opartym na klasycznym kwadracie o lekko wypukłej linii. Z tego względu doskonale sprawdzą się one w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, w których liczy się prostota i geometria.

Zaletą kolekcji jest także szeroka gama kolorystyczna, akcesoria dostępne są bowiem aż w 5 kolorach – białym, ecru, srebrnym, tytanowym oraz metalicznym złotym. Bogactwo kolorów, którą oferuje seria, umożliwia więc także dopasowanie osprzętu do różnych kierunków – od ascetycznego klimatu, poprzez klasyczny, neutralny wystrój, po bogato zdobione wnętrza. Osprzęt elektryczny może stanowić subtelne uzupełnienie całej aranżacji lub też stać się mocnym, przyciągającym wzrok akcentem.

Z potwierdzeniem designerów
Kolekcja Impresja to obok uniwersalnego wyglądu, także wysoka użyteczność produktów wynikająca z szerokiego wyboru różnorodnych akcesoriów. Znajdziemy tu między innymi włączniki, ściemniacze, gniazda, gniazda RTV-SAT, antenowe, głośnikowe, komputerowe, telefoniczne, czujniki ruchu, regulatory temperatury oraz ramki, które możemy wkomponować aż do pięciu różnych elementów zarówno w poziomie, jak i w pionie. Impresja to systemy instalacji podtynkowych z wymiennymi ramkami, dzięki którym każdy może stworzyć indywidualną kompozycję kolorystycznie i funkcjonalnie dopasowaną do całego wnętrza.

Produkty firmy Ospel wykonane są z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół, z mocnym naciskiem na elegancki design, funkcjonalność i długo okres użytkowania. Potwierdzeniem tego jest nagroda Dobry Design 2013 przyznana kolekcji Impresja w kategorii „Oświetlenie i osprzęt” przez niezależne gremium stu architektów i projektantów.
Eleganckie wzornictwo oraz szeroki wachlarz propozycji sprawiają, że linia ta dobrze sprawdzi się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i we wnętrzach komercyjnych, np. hotelach.

Planując aranżację otoczenia warto potraktować temat całościowo – skupić się nie tylko na głównych jego elementach, jak wybór stylu, kolorystyki ścian, mebli, ale także poważnie podejść nie tylko do ozdobnych detali, ale i typowo użytkowych sprzętów. To słuszna droga, jeśli zależy nam na spójnej koncepcji, w której wszystko będzie współgra, a każda składowa będzie naturalną kontynuacją obranej strategii.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)