Nowoczesna stodoła EX 15 Soft – propozycja dla mieszkańców z wyobraźnią

Prosta bryła o regularnych kształtach i wygodnym wnętrzu, świetnie komponująca się z otoczeniem. Brzmi jak marzenie? To jednak realna koncepcja stworzona z myślą o osobach, które od domu oczekują czegoś więcej niż standardowych rozwiązań. Nowoczesna stodoła EX 15 Soft łączy w sobie niebanalny wygląd i codzienną funkcjonalność.

EX 15 soft 2

fot. EX 15 soft 2

Dom w zgodzie z naturą

W projekcie domu tradycja spotyka się z nowoczesnością. Oszczędna forma budynku reprezentuje współczesną architekturę, podczas gdy elewacja ze ścianą szachulcową przywraca do życia klasyczną konstrukcję muru pruskiego. Połączenie drewna i kamienia sprawia, że całość świetnie koresponduje z przyrodą. Przytulny taras z bezpośrednim wyjściem na ogród sprzyja wypoczynkowi i pozwala domownikom cieszyć się bliskością natury przez cały rok.

EX 15 soft 3

fot. EX 15 soft 3

Komfort w przestronnych wnętrzach

Wyjątkowa zabudowa to nie jedyna zaleta projektu domu. Nowoczesna stodoła EX 15 Soft przypadnie do gustu mieszkańcom, którzy cenią sobie wygodne i przestronne wnętrza. Układ pomieszczeń został zorganizowany na planie prostokąta. Przewiduje czytelny podział na strefę dzienną i nocną. Wszystkie pomieszczenia wypełnia naturalne światło – promienie słoneczne wpadają do środka przez wielkoformatowe okna.

EX 15 soft 4

fot. EX 15 soft 4

Salon z kominkiem, duża kuchnia z wyspą, jadalnia, łazienki oraz poddasze z trzema sypialniami – wszystkie pomieszczenia wspólnie tworzą wygodną przestrzeń do życia. Architekci z Pracowni Projektowej Archipelag zadbali jednak nie tylko o codzienny komfort rodziny, ale również o jej finanse. Projekt przewiduje szereg energooszczędnych rozwiązań, które zmniejszają koszty codziennej eksploatacji.

EX 15 soft 1

fot. EX 15 soft 1

Sending
Ocena artykułu
2 (1 głos)