Nowoczesne czajniki ze stali nierdzewnej

Tradycyjne czajniki, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki nowatorskim rozwiązaniom przyczynią się do zmniejszenia zużywanej przez nas energii i pomogą troszczyć się o środowisko. Jednocześnie, za sprawą lśniącej stali i designerskich kształtów, wniosą do naszych kuchni powiew nowoczesności przeplatany szczyptą tradycji.

Siła stali

czajnik

fot. czajnik

Czajniki marki Vittore Comforto – Prince o pojemności 2,5l oraz Nostalgia o pojemności 2l, to praktyczne rozwiązania połączone z modnym, designerskim kształtem. Wykonane są w całości z odpornej na zarysowania stali nierdzewnej #202, dzięki czemu są niezwykle trwałe, a ich nieskazitelny wygląd będzie zachwycał przez długie lata. Materiał, z którego zostały wytworzone jest higieniczny i sprawia, że utrzymanie ich w perfekcyjnej czystości będzie dziecinnie proste. Istotnym walorem czajników jest specjalna technologia wykonania dna, która zapewnia szybkie nagrzewanie naczynia. Skraca to znacznie czas gotowania i pozwala na oszczędność zużywanej energii. W czajniku Nostalgia efekt ten osiąga się przy pomocy pojedynczego dna, które jednocześnie sprawia, że naczynie jest bardzo lekkie i poręczne. Natomiast w czajniku Prince równomierne rozprowadzanie ciepła gwarantuje wielowarstwowe dno, zawierające 2,5 mm aluminium. Surowiec ten sprawia, że dno się nie odkształca. Zaletą czajników jest również praktyczna, zdejmowana pokrywa, która umożliwia łatwe napełnianie oraz, w razie potrzeb, czyszczenie wnętrza. Czajnik Nostalgia dodatkowo wyposażony został w funkcjonalny gwizdek, który zasygnalizuje moment zagotowania wody. Warto podkreślić, iż czajniki przystosowane zostały do różnych rodzajów kuchenek – można bez przeszkód używać ich zarówno na płytach ceramicznych, kuchenkach gazowych i elektrycznych, a czajnika Prince na kuchenkach indukcyjnych.

Powrót do tradycji

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Czajnik nie musi pełnić w naszej kuchni jedynie funkcji użytkowych. Prince i Nostalgia to praktyczne naczynia w designerskich kształtach, które stanowić mogą również ciekawą ozdobę wnętrza. Klasycznym czajnikom nadano modną, stylową formę, dzięki czemu zyskały one odrobinę nowoczesności. Nostalgia to tradycyjny fason przywodzący na myśl imbryki naszych babć. Ostro zakończony dzióbek i prosty uchwyt podkreślają natomiast jego nowoczesny charakter. Prince swoim kształtem przypomina delikatną kroplę wody. Opływowe kształty naczynia przełamane zostały prostą linią uchwytu. Stal, z której wykonane zostały czajniki to jeden z najmodniejszych materiałów ostatnich sezonów. Jej chłodny odcień sprawia, że naczynia te stanowić mogą efektowną ozdobę zarówno modernistycznych kuchni, jak i minimalistycznych wnętrz.

Czajniki Prince i Nostalgia to tradycyjne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej łączą w sobie funkcjonalność i designerskie kształty. Dzięki nim nasza kuchnia będzie wyglądać niezwykle modnie i stylowo, a ich używanie stanie się wyjątkową przyjemnością.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)