Nowoczesne i inteligentne zmywarki

Zmywarek Easy Touch w ofercie Ardo

fot. Zmywarek Easy Touch w ofercie Ardo

W ofercie ARDO dostępne są nowe zmywarki wolnostojące oraz do zabudowy zarówno z panelem odkrytym jak i zintegrowanym. Wszystkie urządzenia z linii Easy Touch wyróżniają się wysoką oszczędnością energii i wody. Zostały również wyposażone w nowy dotykowy interfejs, a najwyższy model wolnostojący – w polskie menu wzbogacone animacjami oraz dwa wyświetlacze OLED, co znacznie ułatwia obsługę oraz podnosi komfort użytkowania.

Przeczytaj również: Amarant we wnętrzu

Zmywarki z linii Easy Touch wyróżniają się nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem tak, aby umożliwić pełną elestyczność załadunku. Dzięki swojej modułowej budowie w koszach można umieścić naczynia różnych kształtów. Praktycznie wszystkie modele umożliwiają jednorazowe umycie aż czternastu kompletów naczyń. Producent zastosował rozwiązanie pozwalające regulować wysokość górnego kosza, dzięki czemu możliwe jest nawet umycie bardzo wysokich kieliszków do szampana. Zastosowanie nowych szyn sprawia, że kosze poruszają się płynniej, a wkładanie i wyjmowanie naczyń jest jeszcze łatwiejsze. Zastosowano także dwuczęściowy koszyk na sztućce, który w zależności od potrzeb można ustawić w górnym lub dolnym koszu.

Praktycznie wszystkie urządzenia z nowej gamy zostały wyposażone w panel kontrolny Easy Touch. Jest to nowy dotykowy interfejs, który steruje pracą zmywarek, a dzięki swojej budowie jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Najwyższy model wolnostojący, wykonany w estetyce inox, został dodatkowo wyposażony w dwa wyświetlacze OLED z polskim menu wzbogaconym animowanymi obrazami.

Przeczytaj również: Zmywarka na 15 kompletów naczyń

Wszystkie modele posiadają system Acqua Stop oraz wąż PEX, a połączenie tych dwóch rozwiązań gwarantuje pełne bezpieczeństwo, nawet gdy urządzenie jest wyłączone.

Najwyższe modele zostały wyposażone w wiele wyspecjalizowanych programów. ARDO zadbało także o to, aby we wszystkich modelach znalazły się programy niezbędne w każdym domu. Do takich programów należy zaliczyć DAILY AAA – specjalny cykl stworzony do codziennego użytku, który optymalizuje wszelkie parametry pracy urządzenia, oferując rewelacyjne rezultaty przy minimalnym zużyciu energii i wody oraz QUICK – program przygotowany dla lekko zabrudzonych naczyń i sztućców, który zakończy się już po 30 minutach od rozpoczęcia.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)