Nowoczesne kominki elektryczne

Duże, otwarte przestrzenie i minimalizm formy sprawiają, że mieszkania w nowoczesnym stylu często postrzegane są jako zimne i ascetyczne. Sposobem na wprowadzenie do nich przytulnej i domowej atmosfery mogą być kominki elektryczne Bella, Bianca oraz Laguna marki Optiflame, których nowoczesny design doskonale harmonizować będzie ze współczesną stylistyką.

Bella – piękno w twoim domu

Bella marki Optiflame – kominek elektryczny z obudową – to propozycja dla ludzi odważnych, ceniących ciekawe formy i wyraziste barwy. Na jego niepowtarzalny, designerski wygląd składa się prosta obudowa w kolorze biało-czarnym oraz górna półka wykonana z hartowanego szkła. Połączenie kontrastowo zestawionych barw oraz najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że idealnie wpisze się on w wystrój mieszkań urządzonych w nowoczesnym stylu. Kominek Bella wyposażony został w termowentylator o mocy 2,0 kW oraz palenisko imitujące płonące polana. Realistycznie wyglądający efekt płomienia podkreśli piękno surowego, współczesnego wnętrza oraz nada mu wyjątkowo ciepły i przyjazny klimat. Na uwagę zasługuje również fakt, iż efekt płomienia działa niezależnie od funkcji grzewczej, dzięki temu w długie, ciepłe wieczory możemy delektować się blaskiem ognia bez niepotrzebnego ogrzewania pomieszczenia.

Bianca – styl i funkcjonalność

kominek elektryczny

fot. kominek elektryczny

Nowoczesne aranżacje wymagają oryginalnych i praktycznych rozwiązań. Kominek elektryczny z obudową Bianca marki Optiflame spełnia w tym zakresie oczekiwania użytkowników. W odróżnieniu od tradycyjnych kominków nie wymaga usuwania popiołu, magazynowania opału oraz czyszczenia komina. Nieskomplikowana obsługa sprawia, iż każdy z członków rodziny będzie w stanie poradzić sobie z jego uruchomieniem. Wystarczy bowiem podłączyć go do prądu za pomocą przewodu zasilającego z wtyczką, aby móc w pełni rozkoszować się ciepłem i przyjemnym widokiem płomieni. Dodatkowo, zastosowane w modelu Bella rozwiązania wpływają na komfort użytkowania. Duży, 26 calowy wkład kominkowy z imitacją płonących polan, wbudowany termowentylator ze sterowaniem termostatycznym, który łagodnie rozprowadza ciepło po pomieszczeniu oraz możliwość regulacji jasności i prędkości płomienia za pomocą pilota zdalnego sterowania sprawiają, że korzystanie z kominka elektrycznego Bianca to prawdziwa przyjemność. O nowoczesnym charakterze świadczy również jego nowoczesny design. Lakierowana, błyszcząca obudowa w kolorze głębokiej czerni, oryginalny karbowany panel wewnętrzny oraz geometryczny kształt, w myśl zasady im „ mniej tym lepiej”, z pewnością zachwyci miłośników wnętrz w stylu minimalistycznym i będzie stanowić wyrazistą ozdobę wnętrza.

Laguna – z funkcją filtrowania powietrza

kominek elektryczny

fot. kominek elektryczny

Laguna to wyjątkowo efektowny kominek elektryczny z obudową. Wyposażony został bowiem w trzydziesto calowy wkład z efektem płonących polan. Jego ciekawy wygląd oraz duży rozmiar sprawia, iż wpisze się w wystrój przestronnych i wysokich pomieszczeń, zagospodarowując pustą przestrzeń. Kominek zdobi prosta, geometryczna obudowa w czarnym kolorze z wewnętrznym wypełnieniem w barwie stali i górną półką wykonaną ze szkła. Kolorystyka, forma, a także gładka i jednolita powierzchnia kominka Laguna harmonizuje ze stylistyką nowoczesnych wnętrz. Co ciekawe, kominek elektryczny Laguna marki Optiflame posiada również funkcję filtrowania powietrza, która oczyszcza pomieszczenie z alergenów, zanieczyszczeń i pyłków. Możliwość uruchomienia jej bez konieczności pracy termowentylatora to dodatkowa zaleta, która sprawia, że kominek Laguna jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu.

Styl nowoczesny, choć tak chętnie wykorzystywany przez projektantów, często razi chłodem i mało przytulną atmosferą. Sposobem na jego ocieplenie są nowe kominki elektryczne Bella, Bianca, Laguna marki Optiflame. Ich nowoczesny design podkreśli charakter nowoczesnego wystroju, a szczególny blask płomieni nada wnętrzu ciepłego i przyjaznego charakteru.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)