Nowoczesne meble łazienkowe 2012

Współczesne aranżacje łazienkowe charakteryzuje doskonała funkcjonalność, wysoka jakość wykończenia, oraz wyjątkowa elegancja. Dzięki przemyślanej aranżacji, przeciętne pomieszczenia łazienkowe nabierają rangi salonów kąpielowych. Niebagatelną rolę odgrywają tu zestawy łazienkowe mebli. Jak wybrać szafki łazienkowe? Jakie trendy obowiązują w tym sezonie?

Tegoroczne targi Cevisama ujawniły najnowsze trendy łazienkowe na 2012 rok. Prawdziwym hitem okazały się płytki ceramiczne z cyfrowym nadrukiem. Dzięki zaawansowanej technologii, powierzchnia płytek może być tłem dla każdego obrazu cyfrowego.

Wiadomo też, że wśród obecnych trendów pozostały klasyczne wzory z motywami kwiatowymi i nadrukami tapet. Nie maleje także popyt na produkty stylizowane na materiały naturalne, takie jak drewno, czy kamień. Poza perfekcyjnym odwzorowaniem koloru i dekoru, powierzchnia płytek zyskała wypukłą fakturę, która do złudzenia naśladuje drewno, kamień, beton, czy cement.
Dla odważnych, powstały kafle przestrzenne o wyglądzie: fal, kubików i kostek.

Wnętrza łazienek w sezonie 2012 wciąż będą stonowane i monochromatyczne. To doskonałe tło dla rozrzeźbionej glazury i efektownego wyposażenia.

Szafki łazienkowe stylowe i nowoczesne
Bogactwo wzorów, kształtów i kolorystyki mebli łazienkowych pozwala na aranżację pomieszczenia w każdym stylu. Najmodniejsze szafki łazienkowe mają minimalistyczną, kubiczną formę. Mnogość dekorów i kolorów pozwala na swobodne urządzenie wnętrza łączącego łazienkę z sypialnią. Zestawy mebli łazienkowych perfekcyjnie komponują się z meblami sypialnianymi.

Oryginalne meble łazienkowe, o wymyślnych kształtach i wzorach dekoracyjnych: w kropki, w kratkę, motywy florystyczne, złocone i posrebrzane, pozwolą stworzyć wystrój dla osób śmiałych i przebojowych.

łazienka

Przeczytaj również: Urządzamy przyjęcie w plenerze

fot. łazienka

Modne meble łazienkowe dla dzieci
Niebanalne wzornictwo mebli do łazienki dziecięcej, sprawią, że codzienne zabiegi higieniczne staną się przyjemniejsze, niż w klasycznym wystroju pomieszczenia kąpielowego. Nowoczesne meble łazienkowe dla dzieci mają odpowiednią wielkość, dzięki czemu nasza pociecha będzie mogła samodzielnie umyć zęby i buzię, bez konieczności korzystania ze stołka.

łazienka

fot. łazienka

łazienka

fot. łazienka

łazienka

fot. łazienka

łazienka

fot. łazienka

łazienka

fot. łazienka

łazienka

fot. łazienka

łazienka

fot. łazienka

łazienka

fot. łazienka

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)