Nowy pokój ucznia

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Wakacje to dla dzieci okres realizowania setek pomysłów, szalonych przygód, zasłużonego wypoczynku i „ładowania akumulatorów” przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Wakacyjna beztroska niedługo będzie musiała ustąpić miejsca szkolnym obowiązkom. Rodzicu, Twoja w tym głowa, aby powrót dziecka do szkoły uczynić ekscytującym i oczekiwanym wydarzeniem. Nic się nie bój – mamy na to sposób! Nic tak nie działa, jak zmiana aranżacji pokoju Twojej pociechy w pokój ucznia!

Zmiany w organizacji przestrzeni dziecka przed rozpoczęciem roku szkolnego będą dla niego równie fascynującą przygodą, jak wakacyjne atrakcje. Pozwól dziecku zaangażować się w urządzanie jego własnej przestrzeni. Skorzystaj z możliwości jakie oferuje sklep MebleDlaDziecka.pl i razem wybierzcie elementy z których będziecie zadowoleni.

pokój dziecka

Przeczytaj również: Idealny materac dla Ciebie

fot. pokój dziecka

MebleDlaDziecka.pl dysponuje ofertą ponad 30 producentów mebli dla dzieci. To sprawia, że ogromną ilość propozycji możecie obejrzeć razem z dzieckiem nie wychodząc z domu. Zastanówcie się nad tym, czy zmiana wystroju będzie kompletna, czy będzie dotyczyła tylko niektórych części wyposażenia, jak biurko, regał itp. Zależnie od decyzji, będziecie mogli skorzystać z propozycji całych zestawów mebli lub dopasować poszczególne elementy.

Cokolwiek postanowicie, pamiętaj o tym, że wnętrze ma duży wpływ na samopoczucie. Zagospodarowanie przestrzeni, kolorystyka, otaczające nas przedmioty i meble – to wszystko ma duże znaczenie. Pokój dziecięcy jest pod tym względem miejscem specyficznym. To przestrzeń, gdzie dziecko uczy się, odrabia lekcje, a także bawi się i odpoczywa. Szczególnie istotne jest umiejętne zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej dzieci w wieku szkolnym. Pokój powinien być urządzony tak, aby wyraźnie wyodrębnione było w nim miejsce na naukę, odpoczynek i zabawę. Meble mają spełniać swoje funkcje oraz dobrze się ze sobą komponować. Ważna jest prostota, która nie będzie niepotrzebnie rozpraszać ucznia. Przejrzyste przestrzenie, pozbawione chaosu sprzyjają zarówno nauce, jak i zasłużonemu wypoczynkowi.

pokój dziecka

Zobacz również: Fototapety – Abstrakcja

fot. pokój dziecka

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Prócz biurek, regałów, szaf i łóżek MebleDlaDziecka.pl posiadają w swojej ofercie wiele niezwykle istotnych dodatków. Znajdziecie tam oryginalne lampki, wiszące półki na książki, skrzynie do przechowywania szpargałów, krzesła, dywany i wiele innych ciekawych elementów, które pomogą wam urządzić wymarzony pokój ucznia, stosownie do jego wieku, zgodnie z Waszym gustem i możliwościami metrażowymi mieszkania.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)