Ocieplanie stropu w garażu podziemnym

garaż

fot. garaż

Nieocieplany garaż podziemny jest głównym powodem wychładzania pomieszczeń znajdujących się powyżej. Izolacja stropu pomiędzy tymi pomieszczeniami wpływa na komfort cieplny w całym budynku i koszty ogrzewania.

Zobacz również: Stopień do perfekcji

Ciepło od garażu
Odpowiednia izolacja stropów garaży dotyczy zarówno budynków użyteczności publicznej, domów jedno- i wielorodzinnych, w których pomieszczenia użytkowe znajdują się bezpośrednio nad pomieszczeniami podziemnymi. Najnowszy system ociepleń firmy Baumit to kompleksowe rozwiązanie stosowane podczas izolacji stropów garażowych. W skład systemu wchodzą:

zaprawa klejowo – szpachlowa do wełny mineralnej i styropianu Baumit ProContact.
Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania, wyrównania i szpachlowania płyt z wełny mineralnej i styropianu. Doskonały produkt dla profesjonalistów.

lamelowa, frezowana wełna mineralna
Frezowana, lamelowa wełna mineralna przeznaczona do ocieplania stropów nad nieogrzewanymi pomieszczeniami takimi jak: garaże, parkingi podziemne, piwnice itp. Jest to produkt, którego montaż nie wymaga stosowania łączników mechanicznych ani siatki zbrojącej.

zaprawa dekoracyjna Baumit EdelPutz Capa
Dekoracyjna zaprawa w postaci suchej mieszanki mineralnej do stosowania jako wierzchnia warstwa systemów ociepleń w garażach podziemnych. Do aplikacji metoda natryskową. Produkt dostępny w kolorach: biały i „stara biel”. Dostępne uziarnienie: 1,2 i 1,6 mm.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)