Odrobina elegancji w kuchni

zasłony

fot. zasłony

Odrobinę elegancji i gustownego wystroju nie powinno zabraknąć nawet w niedużej kuchni. Tam gdzie istotny jest każdy szczegół, powinny się znaleźć dodatki nadające wnętrzu wyjątkowy charakter. Doskonałym przykładem są nowe programy kuchenne Sweet Home i Coffee&Wine od Dekoria.pl.

Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych w Polsce wprowadza do swojej oferty nowe programy kuchenne, które pozwolą cieszyć się apetycznym wystrojem kuchni każdego dnia.

tkaniny

Przeczytaj również: Wysmakowane aranżacje jadalni

fot. tkaniny

Sweet Home to kolekcja zainspirowana pięknym i gorącym latem i rozkwitającym ogrodem, która wprowadzi do wnętrza radosną atmosferę. Urocze tkaniny w pastelowych odcieniach połączono z najmodniejszymi w tym sezonie deseniem – różami i grochami. Charakter tkanin pozwala na ich szerokie zastosowanie, dzięki czemu nadają się nie tylko do wnętrz utrzymanych nie tylko w stylu skandynawskim, ale także w przytulnych i charakterystycznych dla stylu angielskiego pomieszczeniach.

Amatorzy kawy jak i południowego klimatu włoskich kawiarni uwiodą urocze w intensywnych odcieniach czerni i brązu. Podkładki, obrusy i pojemniki z charakterystycznym motywem przedstawiającym filiżankę aromatycznego cappuccino czy butelkę dobrego wina rozbudzi kubki smakowe prawdziwego smakosza. Ciepła kolorystyka produktów idealnie współgra zarówno z nowoczesnym jaki tradycyjnym wystrojem pomieszczenia. W ten sposób bez problemu dopasujemy kolekcję do wystroju naszej kuchni.

Wspaniały charakter pomieszczenia, klimat i atmosfera w nim panująca, to zasługa dekoracji, stanowiących klucz do stworzenia wspaniałej aranżacji wnętrza. Aby przyjemność z gotowania była jeszcze większa, zwróćmy szczególną uwagę na wybór dekoracji w pomieszczeniu będącym często centrum życia rodzinnego i towarzyskiego.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)