Oryginalny wystrój z neutralną podłogą

Kolekcja Lavitas Ceramiki Paradyż

fot. Kolekcja Lavitas Ceramiki Paradyż

Urządzając mieszkanie bardzo długo analizujemy, jakie płytki wybrać do kuchni, łazienki czy na taras. Wszystkie elementy aranżacji muszą przecież stanowić zgrabną całość. Ceramika Paradyż wprowadziła kolekcję uniwersalnych płytek Levitas o neutralnej kolorystyce, które doskonale będą komponować się z żywymi kolorami, oraz delikatnymi brązami, beżami i szarościami. Wszystko po to, by wnętrze domu było spójne i pięknie się prezentowało.

Przeczytaj również: Mistrzowie powietrza

Neutralny, ale oryginalny!

Płytki łazienkowe

fot. Płytki łazienkowe

Podczas projektowania własnych „czterech kątów” należy podejmować przemyślane decyzje, W szczególności dotyczy to doboru płytek podłogowych do przedpokoju, kuchni, salonu czy na taras, ponieważ powinny one nam służyć przez długie lata. Najnowsza gresowa kolekcja Lavitas, jest dowodem na to, że neutralny odcień podłogi może być elegancki i oryginalny, a doskonałe parametry jakościowe zapewniają komfortowe użytkowanie.

Postaw na spójną całość

Kolekcja Lavitas Ceramiki Paradyż

Przeczytaj również: Wygodna i komfortowa jadalnia

fot. Kolekcja Lavitas Ceramiki Paradyż

Kolekcja podłogowa płytek gresowych Lavitas składa się z 76 różnych elementów. Dostępna jest w czterech uzupełniających się kolorystykach – beżowej, szarej, grafitowej i czarnej. Każda z nich posiada cztery różne formaty oraz dwa rodzaje powierzchni: aksamitną satynę oraz szlachetny poler. Dzięki temu stanowi idealnie rozwiązanie dla osób poszukujących minimalistycznego stylu w ponadczasowym designie. Niezależnie od tego, czy aranżacja ma być w intensywnych czy w stonowanych kolorach, płytki Lavitas będą idealnie współgrać z każdym pomieszczeniem

Dopasuj charakter wnętrz do siebie
Kolekcja ta jest także dowodem na to, że neutralna kolorystyka podłóg w salonie czy przedpokoju wcale nie musi być nudna. Znalazły się w niej bowiem ozdobne, szklane kostki w kolorze białym, grafitowym, czarnym, niebieskim i czerwonym, jak również cokoły, listwy i mozaiki. Pozwolą one na wprowadzenie różnorodnych elementów wystroju, które dodadzą pomieszczeniom charakteru.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)