Orzechowe panele podłogowe

panele

fot. panele

Orzech Venosta to wzór, który z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym otaczać się tym, co naturalne. Wyraźne usłojenie, przeplatające się barwy brązu i beżu oraz mozaikowa struktura sprawiają wrażenie, że panele wykonane zostały z prawdziwych drewnianych desek.

Przeczytaj: Komiksowe wnętrze

Taka podłoga najlepiej wygląda w przestronnych pomieszczeniach, w których może zaprezentować się w pełnej okazałości. Panele Orzech Venosta, bujne kwiaty ustawione blisko siebie, mały stolik, dwa bujane fotele i migdały w koszyku – to sposób na stworzenie wnętrza, w którym oderwiemy się na chwilę od zgiełku świata, uspokoimy myśli oraz nabierzemy energii na resztę dnia.

W kolekcji Life marki Classen znajdziemy trzynaście różnych wzorów paneli laminowanych. Inspirowane przyrodą Orzech Venosta, Jabłoń Bordeaux, Dąb Bristol, Dąb Palermo, Dąb Calgary i Dąb Stary to propozycje dla osób chcących stworzyć spokojne, naturalne aranżacje. Do wnętrz nowoczesnych idealne będą jasne panele, Klon Hartley, Klon Sztokholm oraz mozaikowe Varilla Bianco i Listone Maracaibo. Natomiast w pomieszczenia utrzymane w stylu tradycyjnym najlepiej wkomponują się Pinia Vigo, Dąb Vermont, a także Klon Skandynawski

Bogaty asortyment paneli dostępnych w salonach RuckZuck, poza różnorodnością wzorów oraz wyjątkową estetyką, charakteryzuje się również specjalnymi rozwiązaniami technologicznymi. Kompozycja wosków Isowaxx oraz bezklejowy system montażu Easy Connect podnoszą trwałość oraz ułatwiają samodzielny montaż paneli laminowanych. Otrzymana dzięki temu równa, szczelna i wytrzymała powierzchnia podłogi Orzech Venosta na długo będzie cieszyć nasze oko. Jeśli jednak wolimy poświęcić swój czas np. rodzinie fachowy personel RuckZuck poleci nam najlepszą ekipę montażową, która profesjonalnie ułoży zakupioną podłogą. Ponadto sieć zapewnia transport wybranych produktów.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)