Ozdobne klamki w stylu glamour

klamki

fot. klamki

Klamki i okucia są prawdziwą ozdobą każdych drzwi, dlatego ich wybór nie pozostaje bez znaczenia dla całokształtu stolarki. Bywa, że wyjątkowy design wprawia w podziw odwiedzających nas gości. Nic w tym dziwnego. Połyskujące dekoracje i grawerowane laserowo kształty w wyjątkowy sposób przyciągają uwagę i dodają drzwiom blasku.

Styl glamour już od dawna gości w stylizacjach wnętrzarskich. Eleganckie bogato zdobione sofy, krzesła, komody, potem elementy dekoracji wnętrz – lampy czy zegary dodawały blasku aranżacjom salonów. Jednak styl glamour przeniósł się także do łazienek, przedpokojów i pozostałych pomieszczeń w domu. Na rynku pojawiły się bogato zdobione lustra, unikatowe baterie łazienkowe i meble łazienkowe. Teraz przyszedł czas na klamki.

klamki

fot. klamki

Marka Kuchinox, wprowadziła w tym roku na rynek bogatą kolekcję klamek w stylu glamour. Nazwy produktów: Palla, Puro, Sofa, Linea, Kroma, kojarzą się z blichtrem i bogactwem zdobień. Klamki zdobione są: grawerowanymi, kwiecistymi kształtami, tłoczeniami, a także ciekawymi formami kształtu na rękojeści. Wspólną cechą wszystkich klamek jest blask, ponieważ wykończenia są chromowane, oraz spora waga (600 g). Klamki wykonano z mieszanki cynku z aluminium, co daje im trwałość na lata i odporność na odkształcenia.

Ozdobne, dekoracyjne klamki doskonale komponują się z nowoczesnymi drzwiami w kolorach brązu i venge, dodając aranżacji blasku. Ciekawie komponują się również z drzwiami posiadającymi elementy szklane – niezależnie od tego, czy jest to szkło mleczne czy przyciemniane.

Klamki z serii glamour Kuchinox można nabyć w sieci większych marketów budowlanych, między innymi w Leroy Merlin. Cena jednej z nich to około 100 zł.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)