Panele laminowane Ciemny Dąb

panele laminowane_slider

fot. panele laminowane_slider

Zdecydowany i odważny kolor paneli laminowanych Dąb Tarbek Ciemny, sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z wystrojem swojego domu. Panele z kolekcji Nature wprowadzą do wnętrz piękno i atmosferę luksusowej elegancji.

Przeczytaj również: Podłoga drewniana z efektem 3D

Nowe panele laminowane Dąb Tarbek Ciemny to niebanalne rozwiązanie zwłaszcza w dużych, przestronnych salonach. Ich głęboki kolor nadaje wnętrzu wytwornego i niebanalnego charakteru. Wszystkie panele z kolekcji Nature charakteryzują się synchroniczną strukturą podłogi, która pozwala na osiągnięcie całkowitej naturalności wzoru. Dzięki temu jest ona wiernym odzwierciedleniem rysunku prawdziwego drewna.

Ten wzór paneli marki Classen to doskonały kontrast dla jasnych ścian oraz akcesoriów. Dobrze skomponuje się także z dodatkami w nasyconych barwach, które ożywią wnętrze. Panele Dąb Tarbek Ciemny świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w biurze lub gabinecie. Jeśli połączymy je z minimalistycznym wnętrzem, w którym dominującym elementem będą jasne ściany i skórzane meble, otrzymamy eleganckie biuro o wysokim standardzie.

Wysoka jakość i prosty montaż

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Panele laminowane Dąb Tarbek Ciemny z kolekcji Nature marki Classen to przede wszystkim doskonała jakość oraz wysoka klasa odporności na ścieranie – AC4. Krawędzie paneli pokryte są mieszanką wosków Isowaxx, które zaraz po montażu zapewniają solidne i trwałe uszczelnienie oraz zabezpieczenie przed wilgocią. Szybkie i proste ułożenie podłogi zapewnia bezklejowy system Classen Megaloc.

W kolekcji Nature, poza panelami Dąb Tarbek Ciemny, znajdziemy jeszcze 4 wzory: Dąb Tarbek Naturalny, Dąb Tarbek Jasny, Dąb Tarbek Szary oraz Dąb Tarbek Brązowy.

Classen Dąb Tarbek ciemny – cena 44,99zł brutto/m2
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura synchroniczna
Klasa ścieralności: AC4
Klasa użyteczności: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Classen Megaloc

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)