Panele elewacyjne – precyzyjny montaż

Plastivan Polska wprowadził na rynek nowe rozwiązanie na wykończenie paneli elewacyjnych i podbitkowych systemu Beltecto. Narożnik Beltecto doskonale dopasowuje się do paneli, utrzymując estetyczny wygląd elewacji na długie lata.

W przypadku montażu elewacji najważniejsze są detale w postaci listew i desek wykończeniowych. Decydują one o trwałości zastosowanych materiałów i końcowym efekcie wizualnym. Zakończenie paneli elewacyjnych musi być precyzyjnie wykonane, aby w trakcie codziennego użytkowania nie powstawały szpary między złączeniami ani rozwarstwienia materiału. – Otrzymaliśmy wiele zapytań odnośnie rozwiązań na wykończenie elewacji, różniących się od tradycyjnych listew wykończeniowych. Wspólnie z zespołem projektowym opracowaliśmy narożnik Beltecto, który uzupełni zapotrzebowanie rynku. Co ważne, produkt ten został specjalnie opracowany pod system Beltecto, a dzięki możliwości kompensowania rozszerzonej linii profili PVC, gwarantuje zachowanie pierwotnego wyglądu elewacji przy wieloletnim eksploatowaniu – mówi Błażej Korzeniewski, doradca techniczny firmy Plastivan.

Co przemawia na korzyść narożnika? Montaż nowego elementu wykończeniowego nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, gwoździ, młotków, wkrętów czy kleju silikonowego. Wystarczy połączyć „na zatrzask” odpowiedni brzeg narożnika z końcówką deski elewacyjnej. Co ciekawe, produkt dostępny jest w sklepach w atrakcyjnej cenie 5 zł za sztukę, dzięki czemu każdy bez obaw o zawartość portfela będzie mógł zastosować narożnik do wykończenia elewacji. Ze względu na zastosowanie powłoki polimerowej PMMA, produkt jest odporny na szkodliwe promieniowanie UV i ochrania materiał przed zniszczeniem. Narożnik Beltecto dostępny jest w dwóch kolorach – złotego dębu i orzecha. Pozwala to na zachowanie jednolitej kolorystyki powierzchni elewacyjnych i podbitkowych, a w efekcie – pięknie wyglądającego domu. Plastivan Polska udziela 10 –letniej gwarancji na nowy produkt.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)