Panele o szklanym połysku

salon

fot. salon

Znaczenie koloru dla naszego życia jest oczywiste i niepodważalne. To od niego w dużej mierze zależy nasze samopoczucie, to on wytycza trendy w modzie, jest natchnieniem projektantów i muzą artystów. On też niepodzielnie króluje w naszych wnętrzach i to właśnie jemu zadedykowana została nowa kolekcja podłóg Color firmy WITEX.

Przeczytaj: Domowy ogródek

Kolorowo i w pełnym blasku
Czy podłoga musi być nudna? Otóż wcale nie musi, a nawet nie powinna! W końcu wystrój domu świadczy o charakterze, guście i podejściu do życia jego mieszkańców. Kolor ścian, odcień mebli czy zasłon to jednak nie wszystko. Wszystkim wrażliwym na piękno oraz spragnionym możliwości stworzenia idealnie harmonijnego, również pod kątem kolorystyki, wnętrza firma WITEX proponuje podłogi z nowej kolekcji Color.
Siłą kolekcji Color firmy WITEX są, zgodnie z nazwą, modne, wyraziste barwy. Podłoga w każdym z pięciu proponowanych kolorów sprawi, że przestrzeń nabierze zupełnie nowego, wyrazistego wyglądu. Szafirowy błękit nada pomieszczeniu klimat nastrajający do refleksji i wypoczynku, a głęboka czerń doda szyku, klasy, tajemniczości i elegancji. Rubinowa czerwień ożywi wnętrze, pomoże mu zyskać więcej ciepła, a także wprowadzi odrobinę pikanterii. Stylowa biel to z kolei rozwiązanie zawsze modne, ponadczasowe i uniwersalne. Podłoga w tym kolorze doskonale rozjaśni i rozświetli pomieszczenie, a także optycznie je powiększy. Szara umbra to natomiast dobre rozwiązanie do pomieszczeń stonowanych, minimalistycznych, nowoczesnych.

Szeroka paleta kolorystyczna, łącząca odcienie utrzymane zarówno w ciepłej, jak i chłodnej tonacji, pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Żeby jednak jeszcze lepiej sprostać wymaganiom i gustom klientów kolekcja podłóg Color firmy WITEX przygotowana została w dwóch wersjach – matowej i błyszczącej. Pełen wdzięku, intrygujący mat sprawdzi się niewątpliwie w zacisznych i przytulnych pomieszczeniach. Panele o szklanym połysku to rozwiązanie idealne zarówno do wnętrz futurystycznych, jak i klasycznych. W pierwszym przypadku będą one perfekcyjnie współgrać z całym wystrojem, w drugim zaś – dodadzą blasku i świeżości tradycyjnym rozwiązaniom.
Opcja błyszcząca kolekcji podłóg Color firmy WITEX, oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych, posiada dodatkowy atut- jest wyjątkowo odporna. Nie straszne jej żadne zarysowania i pęknięcia, zatem przez długie lata będzie przypominać nieskazitelną, połyskującą w świetle szklaną taflę.
Poza oryginalnymi kolorami oraz pełnym wdzięku szklanym połyskiem, dużą zaletą podłóg z kolekcji Color firmy WITEX jest również oryginalny, nowoczesny kształt paneli w postaci dużych kwadratów. Forma ta dodatkowo podkreślona jest przez czterostronną mikrofazę, występującą na wszystkich krawędziach paneli. Regularne, prostokątne płyty to nowatorskie rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się w stylowych gabinetach, gustownych kuchniach i szykownych salonach. To propozycja, która zyska aprobatę domowników oraz przykuje uwagę gości.

Lśniąca czystość, błyskotliwe rozwiązania
Niewątpliwą zaletą podłóg z kolekcji Color firmy WITEX jest to, że mogą być one montowane nie tylko w pokojach i gabinetach, ale również w kuchni i łazience. Przy produkcji paneli zastosowano bowiem płytę nośną Aqua-Protect, idealną do zastosowania w pomieszczeniach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Ryzyko zawilgocenia podłogi jest dodatkowo minimalizowane dzięki impregnowanym krawędziom paneli. Warstwa wierzchnia podłogi błyszczącej, wskutek wzmocnienia działaniem strumienia elektronów, jest także bardzo odporna na zarysowania. Dodatkowo warto podkreślić, że kolekcja Color, tak jak każda podłoga firmy WITEX, wyposażona jest w opatentowany system łączenia LocTec, który zapewnia szybki, bezklejowy montaż. Dzięki temu możemy cieszyć się piękną podłogą natychmiast po ułożeniu paneli. Kolejnym atutem jest gwarancja na ścieralność podłogi, która wynosi aż 25 lat w pomieszczeniach mieszkalnych oraz 5 lat w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Ośmiomilimetrowe, odporne na działanie wody panele podłogowe o klasie ścieralności AC3 lub AC5 (wersja błyszcząca) oraz AC4 (opcja matowa), są również antystatyczne – redukują powstawanie napięć elektrycznych ze standardowych 2000 V do 500 V.

Podłoga nadaje wnętrzu charakter. Pomalowane ściany, nowe meble są w stanie zmienić jego wygląd, jednak to podłoga scala i dopełnia obraz wymarzonego domu. Dodajmy życiu blasku i kolorów. A, że pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy to zróbmy go na kolorowej podłodze o wysokim połysku firmy WITEX.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)