Panele podłogowe do domu i do pubu

Panele podłogowe Premium 4V

fot. Panele podłogowe Premium 4V

Stylizowana na starszą, nieco zdartą, szarzejąca lub ciemna, z wyraźnie widocznymi słojami? Jaką podłogę wybrać aranżując wnętrze pomieszczenia, któremu chcemy nadać charakter ulubionego miejsca ze znajomymi? Producent podłóg i drzwi Classen poleca dekory z kolekcji paneli podłogowych Premium 4V, które wytrzymają nawet najcieńszy damski obcas i niechcący wylany trunek.

Obecnie dużą wagę przywiązuje się do aranżacji wnętrz nie tylko domówi i mieszkań, ale też takich miejsc jak puby i restauracje. Istotny jest każdy najmniejszy szczegół, ponieważ to właśnie od stworzonego klimatu w dużej mierze zależy popularność lokalu. Niejednokrotnie zdarza się, że klubowy charakter pragniemy nadać naszym mieszkaniom oraz miejscom, w których odbywają się towarzyskie spotkania.
Ze względu na wytrzymałość i odporność na ścieranie, ale także na wyjątkowy design, do pubów, restauracji i mocno eksploatowanych pomieszczeń w domach i mieszkaniach polecamy panele z kolekcji Premium 4V – mówi Anna Grobelkiewicz, specjalista ds. marketingu i reklamy, Classen Floor – Te panele wytrzymają każdą, nawet najbardziej szaloną domówkę.

Kolekcja paneli podłogowych Premium 4V składa się z dziewięciu dekorów. Cztery z nich: Fresco, Klon Kontor, Dąb Century, Dąb pirenejski to propozycje skierowane nie tylko do właścicieli domów i mieszkań, ale także do pubów i kawiarni. Dekor Fresco stylizowane są na wiekowe, drewniane, zużyte belki. Klon Kontor to intensywny, ciemny brąz, którego głębię wydobędzie się w lekko przygaszonym świetle. Dąb pirenejski i Century polecane są do jasnych wnętrz, ponieważ optycznie powiększają przestrzeń. Krawędzie każdej z desek z kolekcji Premium 4V zostały estetycznie wykończone tzw. V-fugą, co jeszcze mocniej wzmacnia efekt naturalnego drewna.
W lokalach gastronomicznych i w kuchniach na podłodze zwykle znajdują się płytki. Wynika to często z braku świadomości, że panele mogą stanowić tak samo dobre rozwiązanie. Polecamy kolekcje Premium 4V, gdyż bez straty na jakości, przeciwnie – bazując na najwyższej, możemy we wnętrzu stworzyć ciepły i klimatyczny wystrój. Nie podamy receptury na najbardziej smaczne danie czy drinka, ale możemy podać przepis na niebanalne wnętrze z oryginalną podłogą i tym samym wyjątkowym klimatem – mówi Anna Grobelkiewicz.

Panele o grubości 8 mm charakteryzuje wysoka klasa ścieralności (AC4) i użyteczności (32). Krawędzie pokryte są specjalną warstwą Isowaxx, zabezpieczającą podłogę przed wnikaniem wilgoci. Zamek Megaloc, ze względu na sposób łączenia desek, pozwala na szybki i łatwy montaż oraz późniejszy demontaż paneli.
Nowoczesne panele podłogowe Premium 4V dostępne są m.in. w RuckZuck, firmowej sieci salonów Classen.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)